Автор: admin від 24-04-2014, 13:41, подивилося: 826

"Мужність і біль Чорнобиля"

З нагоди відзначення сумної для історії України дати в нашому коледжі відбулася загальна тематичнавиховна година. Мета заходу – розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає, виховати у дітей людяність, доброту та згуртованість.

Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.  Присутні мали змогу переглянути відео фільм про ту страшну трагедію.

Була також направлена делегація від студентського колективу до пам’ятника  ліквідаторам аварії, що в центрі нашого містечка. Вони запалили свічку пам’яті  ліквідаторам Чорнобиля та поклали квіти до монументу.

"Мужність і біль Чорнобиля" "Мужність і біль Чорнобиля"

В п'ятницю у вестибюлі коледжу встановлена Вахта пам'яті жертвам Чорнобильської катастрофи.

Категорія: ---

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.