*** ***

Привітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Автор: admin від 27-12-2017, 12:01, подивилося: 51

ШАНОВНІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!
Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Привітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Сердечно вітаю вас з нагоди світлих і радісних свят Нового року та Різдва Христового!
   Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги!
   Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям!
   Нехай Новий 2018 рік увійде до ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток та наповнить ваші серця вірою, надією та оптимізмом!
   Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров'я, відмінних успіхів у праці та навчанні, любові, добробуту і затишку в родині, наснаги та невичерпної енергії, миру та процвітання!
   Хай здійсняться Ваші добрі мрії та всі мудрі задумки в ім’я процвітання рідної України та нашого коледжу!

ЩАСЛИВИХ НОВОРІЧНИХ І РІЗДВЯНИХ СВЯТ!

Гончар М.В.