Науково - практична конференція

Автор: admin від 26-03-2018, 09:51, подивилося: 562

Науково - практична конференція
В актовому залі коледжу до Міжнародного дня лісів, відбулася студентська науково - практична конференція, підготовлена головою циклової комісії лісівничих дисциплін, кандидатом с.-г. наук Блищиком І.В., на тему: «Всихання сосняків Західного Полісся: причини, наслідки, перспективи вирішення проблеми».

Атестація педагогічних працівників

Автор: admin від 26-03-2018, 09:46, подивилося: 174

Атестація педагогічних працівників
Днями в коледжі відбулося засідання атестаційної комісії, на якому розглядалось питання „Про атестацію  педагогічних працівників Думи Л.М., Думи О.І., Мосійчук А.Я., Ніжаловського Ю.В., Сидорчук В.М., Случак Н.А., Степанюка М.О., Сухана С.Г., Федорова М.П. на відповідність займаній посаді та присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань”.

Результати проведення тижня циклової комісії лісівничих комісії лісівничих дисциплін в 2018 році

Автор: admin від 26-03-2018, 09:39, подивилося: 139

Результати проведення тижня циклової комісії лісівничих  комісії лісівничих дисциплін в 2018 році
Тиждень циклової комісії лісівничих дисциплін в Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП згідно плану проводився з 19 по 23 березня 2018 року.