Студентська весна - 2016

Автор: admin від 27-04-2016, 12:38, подивилося: 434

Студентська весна - 2016

Вже стало традицією для нашого коледжу брати участь у загально університетському конкурсі студентської творчості «Студентська весна». До нас завітало вельмишановне журі, яке оцінювало кращі номери художньої самодіяльності. Учасники намагались максимально показати свої таланти та здібності до танців, співів, поетичної майстерності.

Студентська весна - 2016 Студентська весна - 2016 Студентська весна - 2016

Участь в заході взяли: Цикун Олександра, Гринь Ярослав, Тихончук Вікторія, Кондратович Наталія, Славинська Олександра (спів), Штиба Зоя (авторський вірш), Кохтюк Катерина, Редько Дмитро, Хільчук Олексій,Копець Владислав (хіп-хоп, брейк-данс), Янковський Андрій та Прокопець Василь (інструментал), хореографий колектив.

Студентська весна - 2016 Студентська весна - 2016

Студенти нашого коледжу показали себе на високому рівні, підготовули досить оригіальні номери. Підготовка до свята була досить кропіткою і тривалою, але це було варто того. Адже виступ наших артистів зачарував не тільки членів журі, а й усіх присутніх в залі.

Студентська весна - 2016 Студентська весна - 2016 Студентська весна - 2016

Відео номерів можете переглянути тут.

Категорія: ---

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.