30 річниця Чорнобильської катастрофи

Автор: admin від 29-04-2016, 13:11, подивилося: 420

30 річниця Чорнобильської катастрофи 30 річниця Чорнобильської катастрофи 30 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня в приміщені актової зали коледжу відбулася загальна виховна година, приурочена 30 річниці страшної трагедії українського народу вибуху на Чорнобильській АЕС.

30 річниця Чорнобильської катастрофи 30 річниця Чорнобильської катастрофи
Ведучі заходу , завідувач бібліотеки Мелянчук Л.Я. та студенти групи СПГ-11 Захарчук Наталія, Петрук Анна та Грипич Зоряна, розповіли історію 30-річної давнини – подробиці Чорнобильської катастрофи, її наслідки, людські долі, скалічені атомною чумою, яка супроводжувалась показом презентації. Всі, хто відвідав захід, були до глибини душі вражені почутим. Пам’ятаючи про жахливі сторінки нашої історії, ми ніколи не повинні забувати про героїзм рятівників, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Їхній подвиг назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Тихончук Вікторія заспівала для свіх присутніх зворушливу пісню «Чорнобильські хати».

30 річниця Чорнобильської катастрофи 30 річниця Чорнобильської катастрофи
Тематичну поезію продекламували Марія Калинюк, Лазарець Марія, Музика Анастасія, Богачук Катерина. Також присутні подивилися невеличкий фільм – спомин про трагедію, а також вшанували хвилиною мовчання пам’ять про співгромадян, які загинули від чорнобильського лиха.

Делегація від студентського активу була відправлена до пам’ятника ліквідаторам аварії, що в центрі нашого містечка. Вони запалили свічку пам’яті ліквідаторам Чорнобиля та поклали квіти до монументу.
  30 річниця Чорнобильської катастрофи

Категорія: ---

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.