Автор: admin від 10-05-2016, 12:42, подивилося: 2012

14-15 квітня у Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася V Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів "Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”, в роботі якої цього року взяли участь понад 150 учасників. Серед учасників були представники і нашого закладу: Белаш Ольга, Кир'ях Анна, Цикун Ольга, Юхнович Валерія

На пленарному засіданні з відкриттям конференції всіх присутніх привітав директор ННІЕМ, к.е.н., доцент Валюх А.М., висловивши сподівання на успішний обмін науковою інформацією та побажання практичного застосування результатів наукових досліджень.

У ході пленарного засідання виступили науковці та студенти університету, в тому числі проф. Кожушко Л.Ф., проф. Левицька С.О., проф. Зубілевич С.Я., доц.Костюкевич Р.М., студентка 2-ого курсу спеціальності «УПЕП» Заріцька І.М.

Після невеликої перерви конференція була продовжена на секційних засіданнях:

СЕКЦІЯ 1. Теоретичні та практичні аспекти галузевого менеджменту.
СЕКЦІЯ 2. Екологічний менеджмент.
СЕКЦІЯ 3. Інформаційне забезпечення менеджменту.
СЕКЦІЯ 4. Управління людськими ресурсами на різних ієрархічних рівнях.

Студенти, аспіранти, молоді вчені висвітлювали результати досліджень у сфері теоретичного та практичного менеджменту в умовах євроінтегрування. Гарний рівень підготовки показали студенти коледжів та учні Малої академії наук.

V Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів V Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів V Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів

До участі (однак дистанційно у цьому році) долучились партнери з Технічного університету Варна, Політехніки Люблінської, Молдавської фінансової академії, Євразійського національного університету імені Л.Н. Гумилева, Європейського наукового інституту інновацій, з Польщі, Сумського державного університету, Одеського національного університету тощо.

Результати роботи студентів підтверджені іменними сертифікатами.

Категорія: ---