Ближче до Європи

Автор: admin від 19-05-2017, 14:49, подивилося: 177

Ближче до Європи

Гарною традицією в Дні Європи стало проводити в коледжі цікаві заходи. Цьогоріч в актовій залі зібралися студенти Iкурсу всіх спеціальностей. Для них, їхні ж колеги, Остапович Роман, Швець Богдан, Терещук Анастасія, Сульжик Роман, Горобей Ірина розповіли корисну інформацію про Європейський Союз, гімн та символи Європи.

Опісля студентам було запропоновано взяти участь в інтерактивному брейн-ринзі. Кожна група делегувала по декілька студентів в дві команди. Ляшко Назар (група ЛГ - 12) й Онищук Серафим (група МГ-11) стали капітанами команд «Короїди» та «Студентська збірна» відповідно. Оцінювати змагання зголосилися керівники груп Ралець Наталя Володимирівна та Удод Наталя Миколаївна. Командам було запропоновано наступні конкурси: "Заморочки з бочки", "Ти - мені, я - тобі...", "Географічне триборство", "Впізнай мене", "Далі, далі..." та „Темна конячка". Учасники демонстрували свої знання з географії, культурології європейських країн. Гра була жвавою та емоційною. Але, все ж, по завершенню конкурсної програми, потрібно підбивати підсумки. І в результаті підрахунку набраних балів перемогу здобула збірна команда лісового господарства «Короїди». Усі учасники дійства отримали масу задоволення й солодкі подарунки.

Ближче до Європи Ближче до Європи

Категорія: ---