Ювілейний День Знань

Автор: admin від 4-09-2017, 08:27, подивилося: 278

Ювілейний День Знань
   Сьогодні по всій Україні пролунали перші дзвоники, сповіщаючи про початок нового навчального року. Не оминула ця подія й наш навчальний заклад. На урочисту лінійку зібралися як студенти першокурсники, так і їхні старші колеги, присутніми були батьки та весь викладацький колектив коледжу.
Ювілейний День Знань Ювілейний День Знань Ювілейний День Знань
Ювілейний День Знань Ювілейний День Знань

На початку урочистостей ведучі привітали присутніх та зачитали ліричну поезію. Згодом директор нашого закладу Гончар Микола Володимирович. розповів про діяльність перспективи розвитку коледжу, передав символи знань першокурсникам та побажав всім присутнім наснаги на навчальний рік. В свою чергу, студенти, які прийняли ці символи, Зайко Максим та Федас Карина, пообіцяли сумлінно виконувати всі обов´язки, покладені на них, гордо носити звання студента БЛТК. Микола Володимирович вручив подяки від імені Управління освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації керівнику фізвиховання коледжу Огородніку Віктору Адамовичу та викладачу суспільних дисциплін Шекель Оксані Іванівні.

Ювілейний День Знань Ювілейний День Знань Ювілейний День Знань

На урочистостях були присутні почесні гості: заступникначальникаРівненського обласного управління лісового та мисливського господарств Івашенюта Сергій Володимирович, заступник голови районної ради Пилипчук Людмила Петрівна, директор ДП «Дубенське лісове господарство» Юркевич Олег Олександрович, головний лісничий ДП «Березнівське лісове господарство» Галагуз Олександр Григорович.

Музичні дарунки для присутніх вручили студентка третього курсу Тихончук Вікторія та керівних художньої самодіяльності Кравчук Катерина.

Ювілейний День Знань Ювілейний День Знань

Категорія: ---