Прощавай, рідний коледжу!

Автор: admin від 3-07-2018, 17:18, подивилося: 237

Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу!

Останнім акордом в симфонії студентського життя відлунали випускні вечори в Березнівському лісотехнічному коледжі. Дипломи молодших спеціалістів отримали студенти спеціальностей «Лісове господарство», «Бухгалтерський облік» та «Мисливське господарство».

Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу!

Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу!

Всього коледж попрощався з 90 студентами. Привітати випускників пройшли батьки, родичі, друзі. Актова зала не вміщала всіх охочих побачити струнких змужнілих юнаків та чарівних, красивих юнок. Вітальні слова мали директор коледжу Гончар М.В., завідувачі відділень Кравець О.М. та Хуткий С.М., керівники випускних груп Невірковець Т.М.та Дорож І.П., старости та батьки.

Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу! Прощавай, рідний коледжу!

Кілька яскравих естрадних номерів у виконанні випускників та студентів коледжу стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу. Завершилося свято загальною фотографією на пам'ять.

Категорія: ---