Автор: admin від 7-12-2018, 19:41, подивилося: 154

«Козацькому роду – нема переводу»
В спортивному залі коледжу пройшов щорічний спортивний вечір «Козацькому роду – нема переводу», який, як і завжди, був приурочений Дню Збройних сил України.

Участь в ньому взяли студенти I-III курсів спеціальностей «Лісове» та «Мисливське господарство». На спортивному паркеті змагалися мужні, сильні духом юнаки, які бажали продемонструвати свою міць.
«Козацькому роду – нема переводу»«Козацькому роду – нема переводу»«Козацькому роду – нема переводу»

Вечір складався з 9 етапів, у яких студенти мали показати різні аспекти свого фізичного розвитку: витривалість, спритність, швидкість. Організатором та ведучим спортивного свята став голова циклової комісії фізвиховання і Захисту Вітчизни Степанюк Микола Олександрович. Оцінювати і контролювати хід дійства доручили поважному журі у складі: Рачка В.П. – заступника директора з виховної роботи, Кравця О.М. – завідувача лісогосподарським та мисливським відділенням та Огородніка В.А. – керівника фізичного виховання.

Глядачі того вечора могли насолодитися яскравими моментами чесної козацької боротьби. За результатами конкурсу перемогу здобула команда групи ЛГ-12 (керівник Натяжко І.М.), друге місце посіла група ЛГ-36 (керівник Шекель О.І.), почесне третє місце виборола команда групи ЛГ- 31 (керівник Ралець Н.В.).

Категорія: ---