-->

 
 
 

Циклова комісія біологічних і мисливських дисциплін

  Випускова  циклова  комісія з підготовки фахівців спеціальності «Мисливське господарство». До циклу комісії відносяться такі навчальні дисципліни такі дисципліни: «Ботаніка», «Мисливствознавство»«Біологія мисливських звірів і птахів», «Анатомія і фізіологія мисливських звірів і птахів», «Основи ветеринарії та зоогігієни», «Товарознавство продукції мисливських господарств», «Трофейна справа і таксидермія», «Мисливська кінологія», «Організація допоміжних та супутніх галузей мисливських господарств», «Дендрологія», "Екологія"..

     Пробудити закладене в кожній дитині творче начало, навчити працювати, допомогти зрозуміти й знайти себе, зробити перші кроки в творчості для радісного, щасливого і наповненого життя – до цього й прагнемо ми, викладачі циклової комісії біологічних і мисливських дисциплін, в міру власних сил і здібностей, організовуючи наші заняття.

   Циклова комісія біологічних і мисливських дисциплін складається із 6-ти чоловік, у тому числі - 2 сумісники. У порівнянні із іншими цикловими комісіями ми знаходимось на стадії становлення, але незважаючи на це, викладачі постійно вдосконалюють свою педагогічну майстерність, спираючись на власний педагогічний досвід і досвід своїх колег, де завжди панує дух наставництва і взаємодопомоги. Звичайно, труднощі проявлялися у тому, що більшість предметів циклу вивчаються з часу відкриття нової спеціальності „Мисливське господарство" - з 2006 року. Тому викладачам циклової комісії у своїй педагогічній діяльності довелося багато часу та зусиль приділити для написання програмно-методичного забезпечення своїх предметів.

   Викладачі циклової комісії удосконалюють і урізноманітнюють форми і методи навчання, підвищують свій професійний рівень та широко впроваджують в навчальний процес новітні інтерактивні технології.

Основні напрямки роботи:

-покращення методичного та матеріального забезпечення дисциплін циклу;

-підвищення рівня знань і практичних навиків студентів;

-організація науково-дослідницької роботи студентів;

-організація та проведення тижнів циклової комісії, олімпіад з предметів циклу;

-впровадження в навчально-педагогічний процес сучасних освітніх технологій.

 


 

Циклову комісію очолює Блищик Любов Олексіївна.

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, працює в коледжі з 1993 року, викладає дисципліни: Ботаніка, Географія.

Освіта: повна вища, в 1984 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю викладач біології та географії.

Керівник гуртка: „Ботанік"

 


Сухан Сергій Григорович.

Спеціаліст першої категорії, працює в коледжі з 1988 року, викладає дисципліни: Охорона природи, Організація допоміжних та супутніх галузей мисливських господарств.

Освіта: повна вища, в 1978 році закінчив Українську сільськогосподарську академію, лісогосподарський факультет за спеціальністю інженер лісового господарства.


Керівник гуртка: „Мисливець"Юрченко Іванна Миколаївна.

Спеціаліст першої категорії, викладає дисципліни: Біологія, Біологія мисливських звірів і птахів.

Освіта: повна вища, Рівненський державний гуманітарний університет (1994-1999 та 2007-009 р.р.) за спеціальністю вчитель трудового навчання, викладач біології.


Керівник гуртка: „Біологічний"Мельник Ігор Миколайович.

Спеціаліст вищої категорії, викладає дисципліни: Дендрологія, Лісівництво.

Освіта: повна вища, Український державний лісотехнічний університет (2002р.), за спеціальністю "Інженер лісового госпдарства", Національний університет водного господарства та природокористування (2014р.) за спеціальністю «Управління навчальними закладами»