Свято студентства

Автор: admin від 22-11-2013, 15:14, подивилося: 581

Свято студентства

Святкування Дня студента в коледжі як завжди пройшло весело, урочисто та феєрично. Зранку коледж зустрічав своїх «дітей» надписом на вході та святковою аркою з повітряних кульок. Всі в цей погожий осінній день були усміхненими та радісними. Адже знали, що ввечері їх чекає грандіозне святкове дійство під назвою «Осіння панна – 2013».

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

Розпочалася концертна програма з привітального слова директора та зачитання святкового наказу про відзначення кращих студентів нашого навчального закладу.

Після нагородження, під загальну дискотечну композицію, на сцену вийшли шестеро вродливих, струнких, граційних, впевнених у собі учасниць конкурсу. У ведучого від такої неземної краси, навіть, запаморочилося в голові, але він переборов свої емоції і продовжував вечір. Першим конкурсом було представлення «Я своїми очима». Дівчата підготували відео та фото презентації, деякі з яких ви можете побачити в розділі «відео нашого сайту».

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

Оцінювати наших конкурсанток доручили поважному жюрі у складі:

Кравця О.М.- завідувача лісогосподарським відділенням,

Куцої С.Г. – голови студпрофкому,

Огородніка В.А.- керівника фізвиховання,

Удод Н.М. – соціального педагога.

Свято студентства Свято студентства

Наступним учасниці продемонстрували свої вміння, вподобання, хобі у конкурсі «Мій коник».

Хтось приваблював увагу запальними танцями, хтось демонстрував свій хист до малювання, а хтось зачаровував ліричною, мелодійною чи драйвовою піснею.

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

Третім етапом став «Перукарський » конкурс. За десять хвилин дівчата повинні були створити шедеври з волосся своїх моделей, назвати зачіски та описати для яких подій вони можуть використовуватися.

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

В коледжі заплановано ряд подій та заходів приурочених 200-річчю Т.Г. Шевченка. Саме тому четвертим стало з

магання читців поезій Шевченка. Конкурсантки намагалися передати емоції, переживання та лірику творів Поета. Всім учасникам вдалося впоратися з цим складним, але таким зворушливим конкурсом.

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

Завершальним етапом святкового перфоменсу став елегантний вальс, який дівчата підготували зі своїми партнерами. За вишуканими па спостерігали не лише глядачі, але й пильні судейські очі, яким потрібно було оцінити пластику, ходу, поставу та й загальне враження про кожну конкурсантку.

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

За підсумками набраних балів конкурсантки отримали наступні титули:

Трофимчук Ольга – Осіння пана 2013

Гурин Ольга – I віце-міс

Люшин Марина – II віце-міс

Шернюшок Юлія – Міс чарівність

Цикун Ольга – Міс артистичність

Морозько Оксана - Міс романтичність

Свято студентства Свято студентства Свято студентства

Варто відмітити, що Трофимчук Ольга наступного дня брала участь в районному конкурсі «Студентська панна - 2013» і там теж здобула блискучу перемогу.

Під час усієї святкової програми також лунали виступи активних учасників художньої самодіяльності коледжу: Косянець Євген, Гурин Юлія, Андрощук Ольга, Новачок Наталія, Кузьмич Дмитро, Семенюк Олексій.

Свято студентства Свято студентства

Більше фото з вечора ви можете переглянути на сторінці коледжу в соціальній мережі Вконтакте.