Хіти, що запалюють

Автор: admin від 25-12-2013, 15:51, подивилося: 534

Хіти, що запалюють

Чудовим подарунком до новорічних свят для працівників та студентів коледжу став концерт Рівненської обласної філармонії, який пройшов у стінах нашого закладу.

Артисти з Рівного привезли чудову програму під назвою «Хіти, що запалюють». І справді, в той вечір розгорілося полум’я радості та гарного настрою. Солістами було виконано світові хіти як минулих літ, так і хіти сьогодення. Для прикладу, мелодії гурту “Nirvana” та з кінофільму «Пірати Карибського моря» були зіграні скрипалем, що було досить незвично.

Хіти, що запалюють Хіти, що запалюють

Заворожливо звучали  композиції з репертуару відомого італійського співака Андреа Бочеллі у виконанні, учасника багатьох пісенних шоу на українському телебачення, Миколи Бобрика.

Своїми запальними піснями підіймав зал співаючий композитор та поет Леонід Репета. Також було виконано багато інших гарних пісень артистами філармонії.

Хіти, що запалюють Хіти, що запалюють Хіти, що запалюють

Глядачі гречно подякували за хороший настрій гостям своїми гучними оплесками.

Хіти, що запалюють Хіти, що запалюють