Автор: admin від 26-02-2014, 15:26, подивилося: 677

Вічна пам'ять Героям Майдану

В коледжі пройшли жалобні заходи вшанування пам'яті загиблим патріотам на центральних вулицях міста Києва

В центральному вестибулі встановлено вахту пам'яті та експозицію світлин вбитих та закатованих під час акцій протесту в столиці України.

Занняття почалися з хвилини мовчання. Студенти віддали шану усім тим людям, які поклали життя за світле майбутнє усього українського народу. Не забули пам'янути і нашого земляка, березнівчанина  Івана Городнюка, який помер від хвороби, отриманої на Майдні.

Вічна пам'ять Героям Майдану Вічна пам'ять Героям Майдану Вічна пам'ять Героям Майдану

Вічна пам'ять Героям Майдану

Відбулася також зустріч-реквієм в актовій залі коледжу. На ньому виступили зі вступним словом директор коледжу Гончар М.В. та викладач суспільних дисциплін Желінський П.І., розповівши про розвиток подій в нашій державі, сучасний стан справ та перспективи розвитку.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.