З перемогою!

Автор: admin від 21-03-2014, 15:03, подивилося: 1275

З перемогою!

Вітаємо спортсменів — волейболістів коледжу з успішним виступом на обласній Спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації  Рівненської області, що проходив у місті Костопіль.

Команда дівчат у складі: Войтович Світлани Б-33, Журавель Ірини Б-13, Строки Тетяни СПГ-11, Макарової Марії ЛГ-22, Мориконь Катерини Б-34, Тинко Ірини ЛГ-12, Рудик Катерини Б-13, Люльки Ольги Б-25 здобула II почесне місце, не змогли обіграти, наші красуні, лише команду Рівненського державного аграрного коледжу.

З перемогою! З перемогою! З перемогою!

А от наші юнаки, Олексієвць Василь ЛГ-41, Макаров Артем ЛГ-46, Кривоша Микола ЛГ-46, Котяш Віталій СПГ-22, Лінивий Віталій ЛГ-22, Гарлайчук Юрій ЛГ-32, Слобода Максим ЛГ-31, Колінський Артем МГ-31, Смоляр Михайло МГ-21, в напруженому фіналі зі студентами того ж коледжу, здобули перемогу і стали тріумфаторами турніру.

З перемогою! З перемогою! З перемогою!

Ми вдячні за радісні миті перемоги викладачам – тренерам, а саме: Набережній Ніні Лук'янівні, Миську Миколі Денисовичу та Гоголю Володимиру Васильовичу.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.