"Профілактика юнацької злочинності"

Автор: admin від 31-03-2014, 10:37, подивилося: 695

"Профілактика юнацької злочинності"

Саме під такою назвою пройшла виховна година для студентів, яку організувала адміністрація коледжу спільно з представниками правоохоронних органів.

На зустріч зі студентами завітали оперуповноважений кримінальної міліції у справах неповнолітніх Лашта Сергій Васильович та слідчий слідчого відділу Березнівського РВ УМВС у Рівненській області Дячук Олександр Вікторович.

"Профілактика юнацької злочинності" "Профілактика юнацької злочинності" "Профілактика юнацької злочинності"

Міліціонери докладно змалювали проблеми, які виникають у сучасної молоді після порушення закону чи громадського порядку, та як їх уникнути. Під час зустрічі обговорювалася негативна тенденція зростання правопорушень серед молодих людей. Нагадали про адміністративну і кримінальну відповідальність, яку несуть неповнолітні за скоєння правопорушень.

Під час зустрічі наголошено на культурі поведінки в громадських місцях, дисциплінованості студентів, обізнаності, формуванні здорового способу життя.

Правоохоронці зазначили, що студенти не завжди чітко усвідомлюють те, що вони з певного віку несуть відповідальність за свої вчинки. Міліціонери також наголосили на необхідності дотримання здорового способу життя та негативному впливі вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління на організм молодої людини. Особлива увага приділялася протидії вживанню наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів. Гості навели багато прикладів складних справ із власної роботи. Студенти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

Педагогічний колектив навчального закладу вважає, що такі зустрічі надовго залишаються в пам’яті студентів, бо сприяють розширенню правових знань, формують уміння поєднувати в житті норми моралі та права.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.