Вдалий дебют

Автор: admin від 11-04-2014, 12:25, подивилося: 696

Вдалий дебют

Грандіозним гала-концертом в місті Рівне закінчився цьогорічний фестиваль студентської творчості «Студентська весна 2014», якій, до речі, був ювілейним. Вже 40 років цей конкурс збирає найталановитіших представників студентства Національного університету водного господарства та природокористування.

Творчий колектив Березнівського лісотехнічного коледжу вперше взяв участь у цьому мистецькому заході. Бо лише в цьому навчальному році ми приєдналися до великої університетської сім’ї. Часу на підготовку до концерту було не так і багато, у зв’язку з суспільно-політичним становищем в країні, але ми максимально сконцентрували свої зусилля і за півтора тижня вже були готові приймати високоповажне журі з області, яке очолив директор Рівненської обласної філармонії Василь Тарасович Ващук.

Вдалий дебют Вдалий дебют Вдалий дебют

Приїхавши в Березне, гості були вражені чистотою та охайністю нашого містечка, а також красою на території коледжу. Другу хвилю вражень журі отримало від побаченого і почутого на сцені актового залу, де студентський колектив оспівував багатство нашої великої, єдиної Вкраїни. Адже, саме під гаслом «Україна, моя - єдина»

Вдалий дебют Вдалий дебют Вдалий дебют

Гості та всі присутні побачили різнопланові номери. Це й художнє читання поезії про Україну Рудик Катерини, Ражика Генадія, Антонюк Марини та інших. Виконання пісень: Гурин Юлією та Семенюком Олексієм, Кузьмичем Дмитром, Оленою Плескач, Іваном та Тетяною Гунтік, Олегом Левченком. Чарівна гра на скрипці та фортепіано Андрощук Ольги та Новачок Наталії перенесла глядачів в магічну країну.

Вдалий дебют Вдалий дебют Вдалий дебют

Пластичним етюдом під композицію на слова Т.Г. Шевченка «Розцвіла в долині червона калина» схвилювали присутніх студенти Федас Ірина та Кошик Олександр. А танцювальний ансамбль «Вітерець» продемонстрував усю красу класичного українського танцю із солістами Лесенчук Іванною та Рабчук Софією виконали декілька композицій, зокрема «Ми українці» та «Це моя земля».

По завершенню конкурсної програми голова журі розповів про свої враження від побаченого, оголосив бали за кожен художній номер і назвав номери, які запрошують на гала-концерт.

В рамках фестивалю проходив також конкурс робіт образотворчого мистецтва, який в нас представляла студентка Iкурсу Наталія Новачок з персональною виставкою графічних портретів. Забігаючи на перед, відмітимо, що Наталя здобула III місце в цьому конкурсі.

Вдалий дебют Вдалий дебют Вдалий дебют

З теплотою зустріла наш колектив зала будинку культури «Текстильник» на фінальному концерті. Усі структурні підрозділи, а їх у ВУЗі 13, делегували своїх артистів. Глядачам було запропоновано 30 кращих номерів, 4 з яких, були нашими. Атмосфера в залі була дружньою та невимушеною. Концерт тривав більше 2 годин. Але ніхто із глядачів і не думав полишити залу, бо всі чекали головного – офіційних результатів та оголошення переможців фестивалю. І якою ж була несподіванка і радість усієї нашої делегації, коли ведучий зачитав, що творчий колектив Березнівського лісотехнічного коледжу, який є дебютантом конкурсу, здобуває Iмісце серед навчальних закладів нашого рівня. Ще довго не сходили зі сцени учасники та переможці, раділи, обіймалися, фотографувалися та ділилися враженнями своїми наставниками. Саме їм, керівникам художньої самодіяльності коледжу: Прокопчук Тетяні Петрівні, Гунтіку Івану Григоровичу та Хорошилову Олександру В’ячеславовичу ми завдячуємо перемогою і щиро дякуємо.

Ми сподіваємось, що це лише початок наших творчих звершень. І ще не раз ми отримуватимемо нагороди не лише на обласному, але й на республіканському рівні.

Вдалий дебют Вдалий дебют

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.