Черговий етап спартакіади

Автор: admin від 14-04-2014, 14:26, подивилося: 763

Черговий етап спартакіади

На базі нашого коледжу відбувся етап обласної Спартакіади серед ВНЗ I-II рівнів акредитації. В наш мальовничий поліський край завітало три команди, а саме: команда Рівненського аграрного, Мирогощанського аграрного та Млинівського технолого-економічного коледжів.

На відкритті змагань заступник голови обласної організації ФСТ «Колос» Целюк Юрій Борисович привітав збірну команду Березнівського лісотехнічного коледжу з перемогою в минулорічній Спартакіаді, подарував призерам та переможцю кубок та грамоти. Юрій Борисович також розповів про розклад змагань і побажав наснаги та доблесті усім учасникам.

Черговий етап спартакіади Черговий етап спартакіади Черговий етап спартакіади

Програма складалася з трьох видів: баскетбол (юнаки), баскетбол (дівчата) та настільний теніс.

Команда коледжу з тенісу у складі: Максимчука Василя, Роки Павла, Люшин Марини, здобула III місце. Перемогу здобули студенти Мирогощанського коледжу.

Наші дівчата, а це: Слобода Анастасія, Самчук Ганна, Остапчук Вероніка, Рудик Анастасія, Луцик Марина, Цикун Ольга, показали кращий результат і в змаганнях з баскетболу здобули II місце.

А от хлопчача збірна (Сидоришин Валентин, Ліщук Артем, Стрільць Іван, Стрільць Роман, Петрушко Вадим, Шумеляк Роман, Коржик Максим, Залужний Святослав) в безкомпромісній боротьбі вибороли I місце!

Ми вітаємо усіх учасників змагань та їх наставників Огородніка Віктора Адамовича та Степанюка Миколу Олександровича з перемогою.

Варто зазначити, що після семи видів Спартакіади, спортсмени коледжу знаходяться на першому місці! Так і далі тримати!

Черговий етап спартакіади Черговий етап спартакіади Черговий етап спартакіади

Черговий етап спартакіади Черговий етап спартакіади

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.