Відмінно вчитися – легко

Автор: admin від 15-04-2014, 13:52, подивилося: 832

Відмінно вчитися – легко

Моя родина лісівнича. Батько працює в Костянтинівському лісництві Сарненського лісгоспу. Двоюрідний брат після закінчення нашого коледжу здобув повну вищу освіту в столичному аграрному університеті і керує лісництвом. Та й життя і праця інших членів родини пов’язані із лісом. Справа в тому, що вибір роботи в поліській глибинці невеликий, а заробітки в лісовій галузі є високими і надійними. Тому і я, незважаючи на успішне навчання в школі і призерство на олімпіадах з кількох предметів, що відкривало перспективу до іменитих вузів, вирішив після 9-ти класів освоїти фах техніка-лісовода в Березнівському лісотехнічному коледжі, що має високу репутацію в Україні.

Зараз я – четвертокурсник, знаходжусь за крок до одержання диплому. Як у школі вчився на відмінно, так і зараз труднощів у навчанні не відчуваю. В попередньому семестрі був стипендіатом Верховної Ради (ця підвищена стипендія надається на півроку), одержав і премію голови Рівненської облдержадміністрації. Якихось секретів в успіхові, крім власного бажання, інтересу та наполегливості, не маю. Але хочу відмітити як стимулюючі фактори чудову матеріально-навчальну базу нашого коледжу, високу професійну майстерність викладацького складу і саму спрямованість навчального процесу на освоєння інноваційних технологій. Ми залюбки освоїли сучасні електронні прилади для таксації лісосік, геодезичної зйомки, електронного обліку деревини. До речі, завдяки високому рівню комп’ютеризації навчання 15 навчальних кабінетів із 130 комп’ютерами і виходом в Інтернет. З цього року в нас готуватимуть фахівців по додаткових трьох перспективних спеціальностях: розробка програмного забезпечення, інформаційна діяльність підприємства та землевпорядкування.

Як і мої друзі випускного курсу, я одержав не тільки ґрунтовні знання для майбутньої роботи, а й нагромадив банк ідей з гарячим бажанням їх реалізувати. Передусім вони пов’язані із збільшенням комплексної віддачі лісу, зокрема через повніше використання так званих відходів і недеревних лісових ресурсів. Так що вдячний рідному коледжу, що вчить працювати на майбутнє.

Ярослав Хомич,

студент випускного курсу

лісогосподарського відділення коледжу

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.