Автор: admin від 30-04-2014, 10:38, подивилося: 826

Наші спортсмени у Млинові!

Третій етап обласної Спартакіади серед студентів коледжів області пройшов в смт. Млинів

Змагання проводилися з двох дисциплін: легкоатлетичного кросу та міні-футболу. Наших спортсменів підготували висококваліфіковані тренери Огороднік В.А. та Мисько М.Д.

Легкоатлети коледжу (Друзюк Іван, Лінивий Віталій, Яковець Михайло, Павлюк Василь, Подік Анатолій) вибороли II-ге місце. А футболісти (Боровський Михайло, Воробей Вадим, Гладкий Ігор, Косянець Євгеній, Прокопчук Артем, Рока Павло, Сидоришин Валентин, Білявський Григорій) почесне III-тє місце, пропустивши мяч на заключній хвилині матчу і втративши шанси здобути вищий щабель.

Залишається ще один етап спартакіади, який пройде в м. Рівне, на якому і вирішиться доля цьогорічних нагород Спартакіади. І ми докладемо максимум зусиль щоб і на цей раз отримати ЗОЛОТО змагань.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.