Навічно в пам’яті народній

Автор: admin від 8-05-2014, 15:50, подивилося: 740

Навічно в пам’яті народній

Традиційно в переддень Дня Перемоги в коледжі пройшли урочисті заходи, присвячені 69-річниці визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників.

Навічно в пам’яті народній Навічно в пам’яті народній Навічно в пам’яті народній

Минають роки…Відлітають у вічність… Але є один день, який ніколи не буде стертий із пам’яті нашого народу. 9 травня 1945 року – дата, яка проголосила визволення нашої країни  від загарбників і перемогу усього людства над злом війни. Сьогодні ми відзначаємо 69 річницю відтоді, коли над Україною та усією Європою знову зійшло світле сонце миру…

Все далі й далі відходять у минуле роки війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто не задумуючись, віддавав своє життя, захищаючи свій отчий край.

На захід студенти підготували розповідь про героїчне минуле нашого народу, велич подвигу у Другій Світовій війні, щоб поглибити знання та виховати шану і повагу до тих, хто ціною свого життя здобув Перемогу.

Було підготовлено для всіх присутніх художні номери. Так Богдан Гарбузюк виконав під супровід акустичної гітари пісню «Не спи моя рідна земля», Ольга Андрощук та Наталія Новачок зіграли на скрипці та фортепіано композицію «Свіча», Євген Косянець вийшов на сцену з піснею «Перемога».

Під час вечора присутні переглянули відеоматеріали тих часів, що дозволило перенестися в ту атмосферу, той тривожний і трагічний період.

Також представниками студентства коледжу було покладено композицію з квітами до меморіалу загиблим жителям-євреям Березного, які були закатовані нацистськими загарбниками в роки війни. Даний пам’ятник знаходиться на території нашого дендропарку.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Батьківщину.

Наш обов'язок — бути гідними життєвого подвигу ветеранів, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.