Екскурсія юних лісівників

Автор: admin від 2-06-2014, 16:41, подивилося: 743

Екскурсія юних лісівників

Студенти III-го курсу лісогосподарського відділення, на чолі з досвідченими викладачами Михайлюк Марією Степанівною та Шевчук Зоєю Станіславівною відвідали «Музей лісу», що поблизу м. Костопіль.

На порозі музею групу зустріла випускниця нашого коледжу Івашенюта Інна, яка була дуже рада такій приємній зустрічі. Варто відмітити, що в цьому ж музеї працює й ще одна колишня студентка БЛТК, спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство» Тетяна Дідух (Тарасюк).

Екскурсія юних лісівників Екскурсія юних лісівників Екскурсія юних лісівників

А далі була екскурсія… Інна із захопленням розповідала про зародження лісового господарства на Поліссі, як за часів Російської імперії, так і за Польщі. Студенти з цікавістю розглядали експозиції знарядь обробітку, заготівлі лісу минулого та сьогодення, зразків порід деревини та ґрунту, колекції фауни та флори Рівненщини. Словом в музеї можна побачити все, що стосується лісу, від ягід, меду, дерев, до уніформи лісівників та макету пожежної вежі.

На території музейного комплексу студенти мали змогу насолодитися чудовими ландшафтними пейзажами, ознайомитися з різноманітними малими архітектурними формами, пройтися доріжками викладеними зрізами дуба, посидіти на лавах класу під відкритим небом.

Екскурсія юних лісівників Екскурсія юних лісівників Екскурсія юних лісівників

Загалом поїздка всім дуже сподобалася і дорогою додому увесь автобус гомонів, студенти ділилися враженнями від побаченого.

Детальний фотозвіт ви можере переглянути група лісотехнічного коледжу в мережі Вконтакте

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.