Тур де Львів

Автор: admin від 13-06-2014, 11:09, подивилося: 870

Тур де Львів

   Нещодавно студенти II-го курсу, які беруть активну участь в спортивному та громадському житті навчального закладу, відправились до середньовічного Львова у туристичну подорож.

   Захід відбувся за сприяння адміністрації навчального закладу. Більшість із студентів вперше побували в столиці західної України. Цікавими і змістовними були туристичні екскурсії по мальовничому Львову, які організували викладачі Марків Галина Григорівна та Мосійчук Руслан Святославович.

Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів

   Екскурсію по Львову проводила екскурсовод Юлія, яка просто закохана у своє місто. Їй вдалося захопити студентів своїми цікавими розповідями, що вони ні на крок не відходили від гіда.

   Розпочався тур із пішохідної екскурсії Личаківський цвинтарем. Це один з найстаріших в Європі цвинтар, заснований в 1786 році. На сьогоднішній день Личаківський цвинтар – це кладовище-музей під відкритим небом та найбільший некрополь міста, площею 42 га., на якому є близько 500 тис. поховань, понад 2 тис. гробниць, майже 500 скульптур та рельєфів. Архітектурне різноманіття та ландшафтне планування території вражає своєю довершеністю і талантом виконавців.

Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів

   На території кладовища є поховання таких відомих постатей як: Соломії Крушельницької, Івана Франка, Станіслава Людкевича, Маркіяна Шашкевича, Володимира Івасюка, Анатолія Кос-Анатольського, Артура Гротгера, Францішека Смольки, Леопольда Левицького, Віктора Чукаріна та ще багатьох інших.

   Далі туристи мали можливість піднятися на Високий замок. Парк знаходиться на Замковій горі. Оглядова висота замку 413 метрів над рівнем моря і щоб піднятися на ту висоту, потрібно здолати 248 сходинок. Зійшовши на цю гору, студенти мали змогу оглянути місто з висоти пташиного польоту. Це пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. Парк входить до складу природо-заповідного фонду України як національне надбання.

Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів

   Після Високого замку наші вихованці відчутно змарніли, але відпочивши декілька хвилин, продовжили мандрівку чарівним містом Лева. Далі були: Собор Св. Юра, Львівська Політехніка, Костел Св. Духа, Костел Кармелітів, Порохова Вежа, Успенська церква, Королівський Арсенал, Домініканський Костел.

   Окрім архітектурних пам’яток, студенти відвідали й цікаві культурні місця, з’ясували що собою являє копальня кави, побували в легендарній «Криївці» і на площі Ринок, де придбали пам’ятні сувеніри, ознайомилися з секретами виготовлення солодощів в «Шоколадній майстерні».

Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів
Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів

Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів
Тур де Львів Тур де Львів Тур де Львів

   З болем у ногах і з загальним виснаження студенти повернулися в автобус, який надвечір мав повернути їх додому. Але ніяка біль не могла зрівнятися з тими неймовірними враженнями від побаченого в одному з найкрасивіших міст Європи.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.