Викладачі представили свої напрацювання

Автор: admin від 17-06-2014, 11:16, подивилося: 780

Викладачі представили свої напрацювання

З 02 по 14 червня 2014 року в коледжі працювала виставка методичних доробок викладачів за 2013 - 2014 рр.

На виставку було представлено 50 примірників, в тому числі:

- навчальні посібники - 6

- роздавальний дидактичний матеріал - 2

- навчально-методичні посібники для самостійного вивчення - 14

- навчально - методичні посібники для практичного навчання – 10

- методичні розробки сучасних занять – 14

- доробки викладачів-початківців - 4

За результатами опитування серед викладачів коледжу було визначено кращі методичні розробки 2013-2014н.р., укладачами яких є: Куца Світлана Григорівна, Кравцова Оксана Леонідівна, Мосійчук Алла Ярославівна, Мельник Наталя Петрівна, Блищик Любов Олексіївна, Кутя Микола Михайлович, Горбатюк Марія Анатоліївна, Мосійчук Руслан Святославович, Ралець Наталя Володимирівна, Степанюк Микола Олександрович.

Виставка засвідчила високий фаховий і методичний рівень творчої роботи викладачів коледжу.

Викладачі представили свої напрацювання Викладачі представили свої напрацювання Викладачі представили свої напрацювання

Поряд творчими доробками викладачів були представлені матеріали предметних гуртків. Всього про свою роботу прозвітувались 30 гуртків. Більшість матеріалів містили дослідницьку роботу у формі макетів, мультимедійних презентацій, відео сюжетів з навчальної практики, рефератів тощо. Особливу увагу відвідувачів привернули роботи гуртківців, керівниками яких є: Шекель Оксана Іванівна, Мосійчук Руслан Святославович, Мосійчук Алла Ярославівна, Мельник Наталя Петрівна, Марків Галина Григорівна, Шевчук Зоя Станіславівна.

Викладачі представили свої напрацювання Викладачі представили свої напрацювання

Людмила Федорова, методист коледжу

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.