Зробимо міста зеленішими

Автор: admin від 18-06-2014, 11:41, подивилося: 666

Зробимо міста зеленішими

11-13 червня на базі Березнівського лісотехнічного коледжу відбувся Всеукраїнський екологічний семінар на тему «Збереження та збагачення біорізноманіття зелених зон міст і селищ як складових екомережі», який організувала Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.

Участь у семінарі взяли представники дендрологічних парків з Києва, Полтавщини, Івано-Франківщини, Тернополя, Чернівці та ін., фахівці природо-заповідних установ, природоохоронних громадських організацій, очільники місцевої влади. Березнівщину на цьому заході представляли голова районної ради Ничипорук Віталій Михайлович, начальник управління агропромислового розвитку РДА Середній Сергій Васильович, та керівництво коледжу й дендропарку.

Зробимо міста зеленішими Зробимо міста зеленішими Зробимо міста зеленішими

Керівник конференції, доктор біологічних наук, професор Байрак Олена Миколаївна, ознайомила з планом роботи, який передбачав як обговорення проблемних питань в конференц-залі, так і практичні заняття. В перший день роботи учасники вислухали доповіді про екологічну ситуацію в населених пунктах України, шляхи вирішення проблем з загазованістю, пиловим, шумовим забрудненням та іншими негараздами. Також кожен представник заповідників та дендропарків презентував відеофільм про свої установи.

Зробимо міста зеленішими Зробимо міста зеленішими Зробимо міста зеленішими

Виїзні заняття відбулися в Клесівському лісгоспі, що на Сарненщині, де делегати конференції мали змогу ознайомитися з витворами топіарного мистецтва (декоративна стрижка рослин) та в Березнівському дендрологічному парку, де кваліфікований інженер-дендролог Островська Вікторія Антонівна продемонструвала весь видовий склад парку. Наші гості ділилися досвідом утримування колекцій дерев та чагарників, методами вирощування саджанців для посадки в парках, скверах та зелених зонах.

Гості були приємно вражені красою та неповторністю Поліського краю, висловили вдяку директору коледжу Гончару Миколі Володимировичу за гостинний прийом і організацію даного заходу та вручили цінні подарунки: колекцію ексклюзивних квітів, саджанці декоративних дерев, фігурки з дерева.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.