Наші в "Швейцарії"

Автор: admin від 18-06-2014, 15:44, подивилося: 759

Наші в "Швейцарії"

Призери щорічної Спартакіади коледжу отримають грошові винагороди. Саме цю винагороду група майбутніх ландшафтних дизайнерів СПГ – 21 вирішала витратити на туристичну поїздку в мальовничий куточок нашого краю – Надслучанську Швейцарію.

Адміністрація коледжу надала студентам транспорт, керівник цієї групи Гоголь Володимир Васильович та викладач фізвиховання Набережна Ніна Лук’янівна займалися організаційними питаннями поїздки. Адже потрібно було підготувати намети, спальні мішки, каремати, казанки, посуд, харчітощо. Звичайно, в цьому їм допомагали й студенти, яким збори в похід були, напевне, ще цікавішими ніж сама подорож.

Наші в "Швейцарії" Наші в "Швейцарії" Наші в "Швейцарії"

Хоча природа не була надто прихильною до наших туристів, але навіть погода не стала на заваді хорошому активному відпочинку. Студенти влаштували турнір з волейболу, сходили в гори, розважалися, спілкувалися, співали патріотичних пісень біля ватри. Дівчата демонстрували свої кулінарні здібності. Всім відпочиваючим дуже смакувала польова кухня, адже страви, приготовлені на відкритому вогні, завжди запашніші й смачніші.

Взагалі, подорож сподобалась усім і жоден зі студентів не пошкодував, що вирушив у мандрівку такої прохолодної погоди.

Наші в "Швейцарії" Наші в "Швейцарії" Наші в "Швейцарії"

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.