Мелодія випускного вальсу

Автор: admin від 2-07-2014, 08:48, подивилося: 1418

Мелодія випускного вальсу

Останнім акордом в симфонії студентського життя відлунали випускні вечори в Березнівському лісотехнічному коледжі. Дипломи молодших спеціалістів отримали студенти спеціальностей «Лісове господарство», «Бухгалтерський облік», «Мисливське господарство».

Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу

Всього коледж попрощався з 138 студентами, 11 з яких навчалися на відмінно. Привітати випускників пройшли батьки, родичі, друзі. Актова зала не вміщала всіх охочих побачити струнких змужнілих юнаків та чарівних, красивих юнок. Вітальні слова мали директор коледжу Гончар М.В., завідувачі відділень Кравець О.М. та Хуткий С.М., керівники випускних груп Муравинець С.М. та Набережна Н.Л., старости та батьки. На наше свято завітали також поважні гості з Національного університету водного господарства та природокористування: доктор економічних наук, професор, директор інституту економіки, менеджменту та права Левицька Світлана Олексіївна, кандидат економічних наук Дорошенко Олена Олександрівна, старший викладач кафедри обліку та аудиту Мосійчук Марія Миколаївна.

Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу

Кілька яскравих естрадних номерів у виконанні випускників та студентів коледжу стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу. Завершилося свято загальною фотографією на пам'ять.

Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу

Мелодія випускного вальсу Мелодія випускного вальсу

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.