День знань на хвилі патріотизму

Автор: admin від 3-09-2014, 11:30, подивилося: 977

День знань на хвилі патріотизму

В Березнівському лісотехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань в нелегкий для всієї країни час. В час, коли на теренах нашої Батьківщини щоденно гинуть десятки, а то і сотні воїнів-героїв, виборюючи для нас незалежну, могутню державу.

Урочиста лінійка розпочалася з хвилини мовчання за загиблими Героями Майдану та воїнами АТО.

День знань на хвилі патріотизму День знань на хвилі патріотизму День знань на хвилі патріотизму

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор коледжу Гончар Микола Володимирович, наголосив про потребу єднання як в колективі так і у цілій країні, необхідності підвищення виховання патріотичних почуттів, стриманості та толерантності студентської молоді, побажав миру та процвітання всьому українському народу.

З рук директора першокурсники отримали символічний студентський квиток та ключ до знань. В свою чергу першокурсники Сухан Дмитро та Окерешко Тетяна подякували Миколі Володимировичу та дали обіцянку докласти максимальних зусиль задля розбудови нашої Вітчизни.

Привітали колектив коледжу та усіх присутніх поважні гості, що завітали на свято. А саме, головний спеціаліст відділу мисливського господарства та полювання Державного агентства лісових ресурсів України Лехновська Оксана Іванівна, перший заступник начальника Рівненського обласного управління лісого та мисливського господарства Івашенюта Сергій Володимирович, в.о. першого заступника голови Березнівської районної державної адміністрації Удод Віктор Федорович, головний спеціаліст Державного підприємства «Березнівське лісове господарство» Галагуз Олександр Григорович, директор Надслучанського інституту Гончар Володимир Миколайович. Крім приємних слів гості й ще привезли відзнаки за сумлінну працю викладачам коледжу.

З патріотичними піснями виступили Марина Рижук та Ганна Галай.

Взагалі, день знань в закладі пройшов під лейтмотивом патріотизму та взаємо підтримки українського народу. На святковій лінійці окрім слів традиційних привітань та побажань говорили про єдність народу, вболівання участь кожного громадянина в боротьбі за незалежність України.

Опісля урочистої лінійки всі студенти відправилися на перше заняття, яке мало назву «Україна – єдина країна».

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.