«Золота осінь» зібрала найталановитіших

Автор: admin від 31-10-2014, 10:40, подивилося: 637

«Золота осінь» зібрала найталановитіших

Наприкінці жовтня, як і щороку, в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся фінал фестивалю «Золота осінь», який збирає та об’єднує найкращі студентські таланти.

Програма була доволі насиченою, адже чимало студентів зібралося, щоб продемонструвати свої вміння ‑ від читання власних віршів, до співів, танців, гри на музичних інструментах та театральних мініатюр.
  Зі сцени їх привіталадиректор Інституту економіки, менеджменту та права Світлана Левицька, побажавши усім успіху.
  Наш навчальний заклад делегував і своїх артистів, які гідно виступили на головній сцені університету. Глядачі бурхливими оплесками вітали Васильчук Вікторію з піснею відомої британської співачки Адель «Someone like you», якій акомпанували на гітарі (Олег Левченко) та флейті (Павло Поліщук). Сучасний танець «Мелодія ночі», у виконанні Рощук Олени та Кошика Олександра, зачарував глядачів своєю пластикою. Виступи наших студентів ви можете переглянути у розділі сайту "Відео".
  Приємно, що багато учасників присвятили свої виступи патріотичній тематиці – серед 27 виступів близько третини, так чи інакше, обігрували тему України. Наприклад, співали пісні «Україна», «Калина», «Ой говорила чиста вода», «Я люблю країну Україну», «Я люблю Україну свою», «До українців» та «Україна». Був також і авторський вірш, присвячений найновішим подіям в країні під назвою «Герої не вмирають».
  Для вищого навчального закладу з акцентом на вивченні точних дисциплін особливо важливо проводити подібні культурні події. Вони допомагають студентам розвинути творчі здібності, визначитися з власними захопленнями та розкрити таланти.

Університет намагається всіляко заохотити студентів брати участь у «Золотій осені» та подібних заходах, тому учасники традиційно отримують нагороди.

«Золота осінь» зібрала найталановитіших «Золота осінь» зібрала найталановитіших «Золота осінь» зібрала найталановитіших
«Золота осінь» зібрала найталановитіших «Золота осінь» зібрала найталановитіших