Вітаємо волонтерів зі святом

Автор: ВРач від 5-12-2014, 16:02, подивилося: 599

Вітаємо волонтерів зі святом

В Міжнародний день волонтера представники студентства та адміністрації коледжу привітали березнівський осередок благодійного фонду «Руєвит» за їхню невтомну працю, безкорисливість та патріотизм та передали зібрану допомогу нашим бійцям АТО.

Як і було домовлено раніше студенти збирали кошти, написали кілька десятків листів та малюнків, розповсюджували квитки на благодійний концерт, який відбувся в районному будинку культури з нагоди Дня Збройних Сил України, а також сплели маскувальну сітку, для відповідної зимової погоди.

Вітаємо волонтерів зі святомВітаємо волонтерів зі святомВітаємо волонтерів зі святом

Студенти коледжу з радістю та завзяттям долучилися до волонтерського руху і цю справу будуть продовжувати, допоки наші хлопці – герої не повернуться додому з перемогою. Слава героям!