Автор: ВРач від 11-12-2014, 14:26, подивилося: 648

Благодійний концерт і відзнака для коледжу

Надзвичайна подія відбулася 5-го грудня у м. Березне. В міжнародний день Волонтера, а також напередодні дня Збройних сил України волонтери БО Фонд «Руєвит» спільно з артистами Рівного і Березного влаштували благодійний концерт, зібравши повний зал у Міському палаці культури.

Метою цього дійства було: привітати березнівських військових зі святом, подарувати гарний настрій, дати змогу показати себе творчим колективам, нагадати, що країна потребує допомоги, а ще подякувати березнівським волонтеркам, нашим залізним леді – Семенчук Аллі і Воронко Тетяні. Кожного дня ці дві тендітні жінки тягнуть на своїх плечах величезну роботу: формують індивідуальні посилки для солдатів, збирають продукти, одяг, взуття, теплі речі, а також кошти для купівлі необхідних для фронту речей.
   Важливо, що завдяки концерту було зібрано 13 607 грн. пожертвувань. Всі кошти за квитки були спрямовані на допомогу військовим, також походив збір коштів у скриньки. Цікаво, що коштів за продаж квитків вийшло більше, ніж очікувалось. Деякі люди вирішили заплатити за квиток вище вартості. І, напевне, не пошкодували, оскільки концертна програма більш ніж того варта.
   Публіка отримала надзвичайний заряд емоції завдяки талановитим колективам і окремим артистам Рівного і Березне. Програма була різноманітною – від аутентичного фольклорного співу гурту «Джерело», до сучасних танців дитячого хореографічного ансамблю «Діалог». Студенти музичного училища РДГУ зворушили публіку сильними голосами і відмінною грою на акордеоні. Дуже вразили місцеві артисти ансамблю «Берізка» і Березнівської музичної школи. Родзинкою концерту став номер із пісочною анімацією від Чародійки.

Концерт в м. Березне став ще й гарною нагодою подякувати школам, ліцям, гімназіям м. Березне та Березнівського району, які активно допомагають у волонтерській діяльності. Свою відзкаку отримав і лісотехнічний коледж.

Благодійний концерт і відзнака для коледжу

Вручали "подяки" координатор волонтерів Фонду "Руєвит" у м. Рівне Людмила Янчарук та представник волонтерського осередку у м. Березне Тетяна.

І ще раз дякуємо всім тим, хто увесь цей час активно сприяв та допомагав!!

Інформація взята з сайту http://ruevit.org.ua

Благодійний концерт і відзнака для коледжу Благодійний концерт і відзнака для коледжу Благодійний концерт і відзнака для коледжу