Творитимуть красу навколо

Автор: ВРач від 12-02-2015, 15:16, подивилося: 829

Творитимуть красу навколо

Уже всьоме зі стін Березнівського лісотехнічного коледжу виходить когорта молодих спеціалістів, які здобули фах майстрів садово-паркового господарства, майстри, які покликані робити наш навколишній світ красивішим, зеленішим і гармонічнішим.

Традиційно урочистості відбулися в чудово прикрашеній актовій залі коледжу, до якого завітали викладачі, працівники навчального закладу, батьки, друзі та знайомі випускників.

Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо

З цією знаменитою подією привітав дипломованих фахівців директор коледжуГончар Микола Володимирович, зазначив, що особлива гордість коледжу це 11 відмінників навчання, які отримали диплом з відзнакою, а також усі найактивніші учасники спортивного, культурного та громадського життя закладу, побажав випускникам зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності, і головне миру нашій рідній Батьківщині. Кращі студенти, окрім дипломів молодшого спеціаліста, були відзначені грамотами та подяками.

Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо

Вітальні слова та слова вдячності лунали також від керівників випускних груп Левчука С.Б. та Блищика І.В., старости Лаврович Ірини та від батьків, які передали своїм дітям символ щастя та добробуту – український коровай.

Гарним подарунком для усіх присутніх стала лірична пісня «Присвята батькам» у виконанні Івана Гунтіка та віденський вальс, який продемонстрували учасники студентського ансамблю «Вітерець».

Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо
Творитимуть красу навколо Творитимуть красу навколо