Виховуємо молодь у дусі патріотизму

Автор: ВРач від 20-03-2015, 10:15, подивилося: 565

Виховуємо  молодь у  дусі  патріотизму
«Якщо буде світло в душі, буде краса в людини, якщо є краса в людини, буде гармонія в домі, якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації, якщо є порядок у нації, буде мир у світі»

Під таким гаслом проходив тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін (09.03-13.03.2015), метою якого було виховання патріотизму, любові до слова, поваги до історії та культури українського народу, світової культури, підвищення громадянської самосвідомості, що є особливо актуальним на сучасному етапі.

Тиждень циклової комісії був насичений цікавими заходами, до яких було залучено широке коло студентів.

Розпочався тиждень виставкою предметних газет. Кожен викладач комісії представив стінгазету:

Дорож І.П. – «Interesting facts about English».

Мельник О.С. – «Great Britain».

Ралець Н.В. – «Тарас Шевченко - геній українського народу».

Кравцова О.Л. – «Іду до вас із забуття в безсмертя».

Гарбар Т.Й. – «Вертайсь, рідна мово, у серце народу!»

Виховуємо  молодь у  дусі  патріотизму Виховуємо  молодь у  дусі  патріотизму Виховуємо  молодь у  дусі  патріотизму

Членами комісії були підготовлені також радіогазети:

Мельник О.С. – «Читаємо класиків англійською мовою».

Ралець Н.В. – «Культура мовлення – складова загальної культури людини».

Кравцова О.Л. – «Література рідного краю».

Гарбар Т.Й. – «Андрій Малишко – поет-пісняр».

В рамках тижня були проведені предметні олімпіади. Викладачі іноземної мови Мельник О.С., Дорож І.П., Рачок В.П. провели олімпіаду з іноземної мови серед студентів ІІІ курсу всіх спеціальностей.

Виховуємо  молодь у  дусі  патріотизму Виховуємо  молодь у  дусі  патріотизму

Перемогу здобули:

І місце – Прус Тетяна (СПГ-31)

ІІ місце – Федас Ірина (СПГ-31)

ІІІ місце – Савчук Оксана (Б – 33) та Довгалець Ірина (ЛГ-32)

Пріоритетне місце у тижні посідали виховні години, під час проведення яких викладачі демонстрували свою педагогічнумайстерність, вміння використовувати сучасні інтерактивні та інноваційні технології навчання і виховання молоді.

Викладач української мови та літератури Кравцова Оксана Леонідівна цікаво та змістовно провела виховний захід «Іду до вас із забуття воскреслий», приурочений 80-й річниці з дня народження відомого українського поета Василя Симоненка. До організації та проведення були залучені студенти груп МГ-11 та СПГ-11. Творчість «витязя української літератури» сьогодні, як ніколи, стала актуальною:

«Можна все на світі вибирати, сину.

Вибрати не можна тільки Батьківщину!»

Мельник Олена Сергіївна, Дорож Ірина Петрівна, викладачі англійської мови, організували і провели брейн-ринг «Подорож до США» серед студентів ІІ курсу. В двобої з іноземної мови взяли участь команди «Ukraine» (Б-25. СПГ-21) та «Dukalis-team» (Б-23, ЛГ-22). В результаті гри - перемогла дружба.

«Мовно-літературний вернісаж». Саме  під такою назвою   відбулася  відкрита  виховна  година, підготовлена  головою  циклової  комісії  Ралець  Наталією Володимирівною. Захід пройшов у  формі  інтелектуальної  гри  брейн-ринг, в якій взяли участь дві команди  «Прометей» (ЛГ-12) та «Робінзон» (ЛГ-11). Кращими знавцями рідної мови та літератури, світової класики  стали  «робінзони» з групи ЛГ-11. Команди були нагороджені грамоти, а найерудованіші   учасники  отримали на згадку збірки поезій нашої  землячки Надії Ярмолюк.

Викладач Гарбар Тетяна Йосипівна разом зі студентами групи Б-13 доторкнулися до першоджерел нашої культури – народної творчості. «Пісня – душа народу»... Під таким девізом була проведена виховна година, яка пройшла в дусі високого патріотизму та виховання любові до своєї мови та культури.

Всі заходи, проведені в рамках тижня циклової комісії гуманітарних дисциплін, були спрямовані на розвиток пізнавально-розумової активності студентів, підвищення їх культурного рівня, виховання особистісно-орієнтованого фахівця шляхом цілеспрямованої інформаційно-освітньої роботи.

Голова циклової комісії Ралець Н.В.