Зустріч з воїнами

Автор: ВРач від 21-03-2015, 09:09, подивилося: 677

Зустріч з воїнами
 

   Приємністю для всіх студентів та викладачів коледжу став візит доблесних українських бійців, героїв боїв в зоні АТО, громадських діячів та волонтерів в стіни нашого закладу.

   
Зустріч з воїнами Зустріч з воїнами Зустріч з воїнами
 

  Бурхливими оплесками та вигуками «Герої!» вітав заповнений актовий зал поважних гостей, серед яких були Роман Ярославович Коваль – керівник Рівненської обласної організації Правого сектору; заступник командира 10 батальйону Добровольчого українського корпусу Варжель Ярослав; старший офіцер відділення по роботі з особовим складом та виховній роботі 14 ОМБр, майор, капелан, протоієрей Української Православної Церкви Київського патріархату Микола Гінайло; інструктори окремого полку Президента України - Шинкарук Роман та Сомик Іван; Тарасюк Юлія – прес – секретар «Правого сектору» Рівненщини, Боровець Микола Михайлович – випускник коледжу, волонтер, член «Правого сектору»; найактивніші волонтери з Березного - Воронко Тетяната Семенчук Алла.

 

Зустріч з воїнами Зустріч з воїнами Зустріч з воїнами

 

   Першим слово взяв Роман Коваль, який розповів про нелегкі будні добровольців та воїнів ЗСУ в Донбаських степах та містах, про їхню відвагу, честь та героїзм. Закликав не забувати про всесильну допомогу нашим хлопцям.

Пан Гінайло, в свою чергу, розповів про моральний дух військових, етапи підготовки бійців на полігонах, взаємини мешканців привоєнних територій з українськими вояками, переповів героїчні епізоди фронтового життя.

   Слухачі задавали питання, на які гості намагалися відповісти сповна.

   Мала слово й пані Тетяна Воронко, з ініціативи якої й відбулася ця зустріч.

   Директор коледжу Гончар М.В. подякував гостям за щиру розмову, побажав бійцям козацького здоров’я, мужності, скорішого повернення додому з перемогою та миру й злагоди усьому українському народу.
Зустріч з воїнами Зустріч з воїнами

Зустріч з воїнами Зустріч з воїнами
 

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.