Автор: ВРач від 24-03-2015, 11:22, подивилося: 566

На тижні циклової комісії садово-паркових дисциплін

Із 16 по 20 березня в коледжі проходив тиждень цк садово-паркових дисциплін, який розпочався виставкою стіннівок на природничу тематику підготовлених студентами груп СПГ- 21,31 і дизайнерських робіт під керівництвом викладачів спецдисциплін Ковтуна С.І., Думи Л.М., Думи О.І.

На тижні циклової комісії садово-паркових дисциплін На тижні циклової комісії садово-паркових дисциплін На тижні циклової комісії садово-паркових дисциплін

17 березня були проведені виховні заходи, зокрема відеолекторії і виховні години із залученням студентів садово-паркового і лісогосподарського відділень, а також олімпіада із предметів «Грунтознавство з основами землеробства» та «Грунтознавство».

Виховна година на тему «Малі архітектурні форми в ландшафтному дизайні», які використовуються в парках-пам’ятках садово-паркового мистецтва України XVIII-XIX століть і стали зразком для наслідування стильових прийомів та композиційних засобів у проектуванні на об’єктах садово-паркового будівництва, була проведена викладачем Ковтуном С.І. із залученням студентів груп СПГ-21, 31.

Під час проведення відеолекторію, викладачем Думою О.І., із використанням ТЗН на тему «Перлина Полісся», студенти пересвідчились у тому, що при використанні теоретичних знань на практиці, можна досягти не тільки хороших результатів, а й всесвітнього визнання і стати митцем своєї справи.

При проведенні предметної олімпіади з «Грунтознавства», в якій приймали участь по чотири студенти із лісогосподарських і садово-паркових груп, вони показали хороші теоретичні знання і зайняли такі призові місця:

І місце

Новачок Н.Б. – гр. СПГ- 21

ІІ місце

Андрощук О.В. – гр. СПГ- 21

Фесюк М.О. – гр. ЛГ – 22

Макаревич Т.М. – ЛГ – 21

Горуяка М.О. – ЛГ – 21

ІІІ місце

Крук В.С. – гр. ЛГ- 21

Токар П.С. – гр. ЛГ - 26

На тижні циклової комісії садово-паркових дисциплін

Під час проведення тижня цк усі викладачі спецдисциплін, приклали максимум зусиль для поповнення теоретичних і практичних знань та навичок студентів коледжу, а також забезпечення їхнього весняного настрою перед проведенням чергового рубіжного контролю знань студентів і заліково-екзаменаційної сесії.

Голова цк садово-паркових дисциплін Дума Л.М.