Долучилися до акції

Автор: ВРач від 7-04-2015, 10:54, подивилося: 548

Долучилися до акції

Доброю традицією для нашої держави стала екологічна акція, започаткована десятиріччя тому лісівниками, яка має назву «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Сотні гектарів нових насаджень різних деревних культур були посаджені руками не тільки працівників лісового господарства, а й учнів, студентів, державних службовців та й усіх небайдужих за майбутнє наступних поколінь.

Долучилися до акції Долучилися до акції Долучилися до акції

Ніколи не були осторонь цієї акції й студенти нашого коледжу. Ось і цього ювілейного року молодь з радістю і завзяттям їхала на виділену їм ділянку в лісах Березнівського лісгоспу. Викладачі–наставники Михайлюк М.С. та Михайлюк В.М. ознайомили з методами правильної посадки культур. Для доброї страви і погода була приязною. Сонечко гріло не по-весняному своїм теплом, плідній праці сприяли й співи лісових птахів, шум гілля та свіже повітря. За два дні роботи студентства територія в близько два гектари була відновлена саджанцями сосни та дуба.

Долучилися до акції Долучилися до акції Долучилися до акції

Втомлені, але горді результатом свої праці, юнаки та дівчата поверталися додому з усвідомленням користі відновлення зелених насаджень як нашої країни, так і всього світу, адже ліс – це легені планети. Всі як один пообіцяли в майбутньому посадити ще не одну сотню молодих дерев. А адміністрація коледжу обіцяє, що обов’язково й далі братиме участь в чудовій акції - «Майбутнє лісу в твоїх руках».