Гідний старт молодих спортсменів

Автор: ВРач від 27-04-2015, 11:13, подивилося: 591

Гідний старт молодих спортсменів

Нещодавно Березнівський лісотехнічний коледж відкрив двері для гостей з різних куточків Рівненщини, які завітали на І етап обласної Спартакіади серед вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації. Команди п’ятьох коледжів взяли участь в цих змаганнях.

До учасників, які вишикувалися в актовій залі коледжу на урочистому відкритті, звернувся з вітальним словом заступник директора з виховної роботи лісотехнічного коледжу Рачок В.П., також слово мав Голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Соляр Анатолій Володимирович. Завітали на свято спорту й почесні гості з району: директор ДЮСШ «Колос», заслужений майстер спорту, учасник Олімпійських Ігор в Атланті - Коток Петро Васильович, директор спортивних споруд - Лев Євгеній Давидович та інші. Головний суддя Спартакіади 2015 - Гомон Олександр Антонович, розповів про розклад та правила проведення змагань. А проходили спортивні баталії як на базі коледжу, так на інших майданчиках міста. В цей день юнаки та дівчата боролися за перемогу в чотирьох видах: волейбол, шахи, гирьовий спорт, настільний теніс.

Гідний старт молодих спортсменів Гідний старт молодих спортсменів

Протягом усього дня на спортивному паркеті точилися безкомпромісні баталії. Юні атлети намагалися продемонструвати усю силу, майстерність і завзяття.

Підсумки змагань для студентів нашого коледжу були приємними, адже в загальному заліку вони посіли перше місце. Перемогу по видах святкували команди юнаків та дівчат волейболістів (тренери Мисько М.Д., Набережна Н.Л.), друге місце вибороли шахісти (тренер Ніжаловський Ю.В.) та гирьовики (наставник Огороднік В.А.), почесне третє місце здобули майстри ракетки (тренер Огороднік В.А.).

Гідний старт молодих спортсменів Гідний старт молодих спортсменів Гідний старт молодих спортсменів

Загальне друге та третє місце розділили студенти Мирогощанського аграрного та Рівненського державного аграрного коледжів.

Вітаємо всіх переможців та віримо в подальші звитяги наших студентів.