Студентська весна - 2015

Автор: ВРач від 30-04-2015, 11:18, подивилося: 527

Студентська весна - 2015

Гала–концертом в палаці культури «Хімік» міста Рівне завершився цьогорічний фестиваль студентської творчості «Студентська весна - 2015», який проводиться серед молоді Національного університету водного господарства та природокористування.

Поважне журі Почесне журі у складі заступника директора Рівненської обласної філармонії Василя Ващука, режисера і продюсера Володимира Сторожука, керівника студії "Zefir Music" Євгена Старжинського, старшого викладача кафедри РДГУ Людмили Зань, директора центру естетичного виховання молоді НУВГП В’ячеслава Камінського та голови студради НУВГП Ірини Сідлярук, побували на концертах усіх структурних підрозділів університету. Останніми у списку відвідувань став наш коледж. Студенти підготували 14 різножанрових номерів. Це й сольний, дуетний спів, виконання авторської поезії, танці, гра на скрипці, бойовий гопак. Жюрі було задоволене виступами конкурсантів, на що вказували високі бали.

Студентська весна - 2015 Студентська весна - 2015 Студентська весна - 2015

Цьогоріч специфікою фестивалю стала благодійність заходу. Всі зібрані кошти з білетів передали на потреби військових. Також цього року не визначали кращих творчих колективів, всі учасники отримали дипломи.

На гала–концерт до Рівного журі відібрало три номери наших студентів. На сцені продемонстрували свої таланти: Ольга Андрощук, яка виконала пісню «Не треба, мамо!» під акомпанемент скрипки, дует Семенюка Олексія та Васильчук Вікторії, з номером «Не тополю високую …» та показовий виступ наших парубків Новачка Андрія та Романовича Віталія в стилі «бойовий гопак». Всі виступи були гідно оцінені гучними оплесками глядачів і дипломами з рук ректора НУВГП Віктора Мошинського.

Студентська весна - 2015 Студентська весна - 2015 Студентська весна - 2015