Наші спортсмени - наша гордість

Автор: ВРач від 4-06-2015, 15:28, подивилося: 795

Наші спортсмени - наша гордість
 
 
   На сцені актового залу відбулося підбиття підсумків спортивного життя коледжу.
  Ми раді вітати збірну студентів з тим, що й цього року на обласній Спартакіаді вони, вже вчетверте поспіль, вибороли I загальнокомандне місце серед ВНЗ I-II рівнів акредитації.
  Останній етап спартакіади відбувся м. Млинів, змагання проводилися з двох видів: міні-футбол та легка атлетика. Наші фублолісти завоювали I місце, а легкоатлети - II.

Наші спортсмени - наша гордість Наші спортсмени - наша гордість Наші спортсмени - наша гордість
 
    Для нагородження переможців та призерів на сцену піднялися директор коледжу Гончар Микола Володимирович, заступник директора з виховної роботи Рачок Віталій Павлович та керівник фізвиховання Огороднік Віктор Адамович.
   Усім були вручені медалі та грамоти.

І місце з волейболу виборола команда юнаків в складі:

Наші спортсмени - наша гордість
 

1. Осипчук Олександр ЛГ-11

2. Остаповець Віталій ЛГ-12

3. Савич Олег МГ-11

4. Бруяк Максим ЛГ-21

5. Лінивий Віталій ЛГ-32

6. Савтира Віталій ЛГ-36

7. Котяш Віталій СПГ-31

8. Слобода Максим ЛГ-41

9. Сидоришин Валентин ЛГ-46


 

І місце з волейболу виборола команда дівчат у складі: 

 Наші спортсмени - наша гордість
 

1. Тинко Ірина ЛГ-22

2. Журавель Ірина Б-23

3. Строка Тетяна СПГ-21

4. Мотрунчик Світлана СПГ-21

5. Сульжик Юлія СПГ-21

6. Макарова Марія ЛГ-32

 

ІІ місце зайняла команда з гирьового спорту: 

 Наші спортсмени - наша гордість
 

1. Атаманюк Олександр ЛГ-32

2. Василюк Василь ЛГ-41

3. Боровець Тарас ЛГ-36

4. Рожко Володимир МГ-21

5. Басич Дмитро ЛГ-21

6. Сидорчук Богдан ЛГ- 26

7. Прокопець Василь ЛГ- 26

 


Настільний теніс – ІІІ місце

 Наші спортсмени - наша гордість
 

1. Лабунський Ігор ЛГ-21

2. Кукуєв Іван ЛГ-36

3. Ковальчук Ірина Б - 25

 


Команда з міні-футболу - І місце

Наші спортсмени - наша гордість
 

1. Гладкий Ігор ЛГ-36

2. Тимофєєв Анатолій СПГ-11

3. Тимофєєв Іван МГ-11

4. Воробей Вадим ЛГ-36

5. Бобровський Михайло ЛГ-36

6. Косянець Євгеній ЛГ-36

7. Сидоришин Валентин ЛГ-36

8. Гриб Андрій ЛГ-26

9. Прокопчук Артур СПГ-31

10.Білявський Григорій ЛГ-22

 

 

ІІ місце зайняла команда з легкої атлетики:

 

Наші спортсмени - наша гордість

 

1. Матюшок Дмитро ЛГ-12

2. Кашецький Олексій ЛГ-22

3. Горковець Юрій ЛГ-26

4.Новосад Микола ЛГ-31

5.Ширко Дмитро ЛГ-36

6.Кляпчук Дмитро ЛГ-41

7.Ульянчук Роман ЛГ-26

 

   Ще раз вітаємо усіх, хто причетний до перемоги нашого коледжу.


   Переможці Спартакіади коледжу 2014-2015 навчального року з легкої атлетики в особистому заліку:

 

Біг 60 м. (дівчата)

  Наші спортсмени - наша гордість


1 місце Цикун Ольга Б – 25

2 місце Котелюх Тетяна СПГ-21 

3 місце Дударєва Яна СПГ-21

3 місце Рудик Катерина Б – 23

 


Біг 100 м. (юнаки)

Наші спортсмени - наша гордість

 

1 місце Матюшок Дмитро ЛГ-12 

2 місце Горковець Юрій ЛГ-26

3 місце Кашецький Олексій ЛГ-22

 

 

Біг 200 м. (юнаки)

Наші спортсмени - наша гордість

 

1 місце Новосад Микола ЛГ-31

2 місце Федас Дмитро ЛГ-22

3 місце Крищук Тарас ЛГ-36


 

Метання м’ячика (дівчата)

 Наші спортсмени - наша гордість
 

1 місце Дячок Вікторія Б -25 

2 місце Новачок Наталія СПГ-21 

3 місце Прус Тетяна СПГ-31


Метання гранати (юнаки)

Наші спортсмени - наша гордість
 

1 місце Сидорчук Богдан ЛГ-26

2 місце Бобровський Михайло ЛГ-36

3 місце Масовець Дмитро ЛГ-12

 

Стрибки у довжину (юнаки)

 Наші спортсмени - наша гордість
 

1 місце Бобровський Михайло ЛГ-36

2 місце Шумелянко Роман ЛГ-21

3 місце Осипчук Олександр ЛГ-11

 
 

Стрибки у довжину (дівчата)

 Наші спортсмени - наша гордість
 

1 місце Цикун Ольга Б – 25

2 місце Рудик Катерина Б – 23

3 місце Карпець Марія СПГ-31

 
 
   Переможці в командному заліку з легкої атлетики серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділень:
 
Наші спортсмени - наша гордість
 

3 місце команда групи Б - 23

2 місце команда групи СПГ-31

1 місце команда групи Б - 25

 
 

Серед студентів лісогосподарського та мисливського відділень:

 

Наші спортсмени - наша гордість

 

3 місце команда групи ЛГ-21

2 місце команда групи ЛГ-12

1 місце команда групи ЛГ-36


 

Переможці в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2014-2015 н.р. серед студентів бухгалтерського та садово-паркового відділень:

 

Наші спортсмени - наша гордість

 

3 місце команда групи Б - 23

2 місце команда групи СПГ-31

1 місце команда групи Б - 25

 
 

Переможці в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2014-2015 н.р. серед студентів лісогосподарського та мисливського відділень:

 
Наші спортсмени - наша гордість
 

3 місце команда групи ЛГ-11

2 місце команда групи ЛГ-36

1 місце команда групи ЛГ-21

 

 

   За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2014-2015 навчального року нагороджуються керівники груп Б-23 - Котик Клавдія Миколаївна, СПГ-31 - Гоголь Володимир Васильвич, Б-25 - Вишняк Людмила Марківна, ЛГ-11 - Дорож Ірина Петрівна, ЛГ-36 - Дума Олександр Іванович, ЛГ-21- Вишняк Микола Олексійович.

 
Наші спортсмени - наша гордість Наші спортсмени - наша гордість
 
 
   За ефективну організацію спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед студентської молоді були нагороджені Подякою: керівник фізичного виховання Огороднік Віктор Адамович, викладач фізичного вихованняСтепанюк Микола Олександрович, Мисько Микола Денисович, Набережна Ніна Лукянівна, лаборант кабінету фізичного виховання Лазарець Володимир Васильович.
 
Наші спортсмени - наша гордість

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.