Військово-спортивна гра "Патріот"

Автор: ВРач від 26-06-2015, 15:12, подивилося: 659

Військово-спортивна гра "Патріот"

В коледжі стало доброю традицією по завершенню вивчення курсу «Захист Вітчизни» проводити військово – спортивні змагання. В них взяли участь юнаки І – го курсу, які розділилися на чотири команди. Дві команди лісогосподарського відділення, команда групи мисливського господарства та збірна садово – паркового та бухгалтерського відділень.
     З вітальним словом звернувся до учасників заступник директора з виховної роботи Рачок В.П. Організатор змагань, головний суддя, голова циклової комісії фізвиховання –Степанюк М.О. розповів про етапи, в яких змагатимуться учасники та правила за якими проходитимуть ігри.

Військово-спортивна гра "Патріот" Військово-спортивна гра "Патріот" Військово-спортивна гра "Патріот"

А розпочалося все з конкурсу строю, в якому студенти змагалися в синхронності та чіткості. Далі було швидкісне одягання протигаза, підтягування на перекладині, метання гранати. Також була смуга перешкод, учасники перестрибували рів, проходили лабіринт, перелазили через стіну, пригали в окоп. Студенти мали змогу відчути себе саперами, їм було запропоновано знайти щупом протипіхотну міну на швидкість.

Заключним етапом змагань стала естафета, в якій учасники переносили потерпілого в протигазі, переміщувалися на рукоході, пересікали зону хімічного зараження, транспортували пораненого, переповзали під умовним колючим дротом, споряджали магазин АК. Попередньо були проведені змагання з пневматичної стрільби, результати яких додали в таблицю.

Військово-спортивна гра "Патріот" Військово-спортивна гра "Патріот"

Після підрахунку залікових балів визначилися призери і переможці, а ними стали юнаки збірної команди бухгалтерів і садово – паркових дизайнерів.

Загалом, усім учасникам дуже сподобався захід, адже всі ці студенти бажають бути мужніми, відважними, сильними, щоб захищати нашу рідну Батьківщину.