Перший дзвінок покликав в аудиторії

Автор: ВРач від 2-09-2015, 09:31, подивилося: 734

Перший дзвінок покликав в аудиторії

У цей останній серпневий день, здавалося, і сонце світило по-особливому, немов привітно посміхалося усім, хто у ранковий час зустрівся біля навчального корпусу лісотехнічного коледжу НУВГП на свято першого дзвоника. Це - викладачі, студенти, їх батьки, керівники району, гості з Рівного та інших міст.

Після щирих віршованих привітань ведучих урочисто прозвучав Державний Гімн України.

Сердечно поздоровивши присутніх зі святом першого дзвоника, директор коледжу М. В. Гончар побажав студентам відмінних успіхів у навчанні, аби вони гідно несли звання вихованців одного з найкращих навчальних закладів нашого регіону, колегам-викладачам — наполегливості і терпіння у відповідальній справі підготовки та виховання спеціалістів для лісової галузі України, а усім присутнім- благополуччя і процвітання нашій рідній Україні.

Гарним подарунком для учасників свята стала лірична пісня у виконанні студентки Наталії Кондратович.

Перший дзвінок покликав в аудиторії Перший дзвінок покликав в аудиторії Перший дзвінок покликав в аудиторії

Під оплески присутніх Микола Володимирович вручив першокурсникам символічний ключ від знань і студентські квитки.

Схвильовано і щиро поздоровив учасників свята голова районної державної адміністрації М. П. Мельник, адже він у юні літа теж закінчив Березнівський лісовий коледж, який назавжди залишиться у його серці найсвітлішим спогадом. М. П. Мельник з приємністю вручив почесні грамоти райдержадміністрації групі працівників лісотехнічного коледжу.

З увагою слухали присутні виступ голови федерації профспілок Рівненщини М. Х. Шершуна, який сердечно привітав педагогічний та студентський колективи коледжу зі святом і побажав їм гідного тримати високу планку одного з найкращих навчальних закладів лісової галузі України. М. Х. Шершун вручив подарунки колективам лісотехнічного коледжу і Надслучанського інституту НУВГП.

Перший дзвінок покликав в аудиторії Перший дзвінок покликав в аудиторії

Разом зі словами щирих привітань перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарстваС. В. Івашинюта вручив почесні грамоти кращим педагогам лісотехнічного коледжу та Надслучанського інституту.

Поздоровивши присутніх зі світлим святом першого дзвоника, директор ДП” Клеванський лісгосп” І. В. Фізик вручив колективу Надслучанського інституту в особі його директора В. М. Гончара подарунок — комп’ютер.

В урочистій тиші прозвучала трепетна і хвилююча мелодія першого дзвоника, цю почесну місію виконала першокурсниця Інна Семенюк.

Завершила неповторне свято студенткаОлександра Славинська піснею "Вчителю”.

Перший дзвінок покликав в аудиторії Перший дзвінок покликав в аудиторії