Обрали «Осінню панну»

Автор: admin від 18-11-2015, 15:18, подивилося: 1117

Обрали «Осінню панну»
   17 листопада, разом зі студентством усього світу студентська родина Березнівського лісотехнічного коледжу відзначили Міжнародний День студента – свято, що об’єднує молодь, символізує юність, красу, романтику.
   В цей святковий день відбулося ряд заходів. Це й розіграш сувенірів в одній із соціальних мереж, запальна дискотека, але найголовнішим в цей вечір став конкурс грації, краси, елегантності – «Осіння панна - 2015». Перед початком заходу на сцену актової зали був запрошений директор коледжу Гончар М.В., який привітав усіх присутніх зі святом, а також вручив відзнаки та подарунки кращим студентам та академічним групам.
Визначити осінню панну довірили чесному й об’єктивному журі в складі: завідувача навчально – виробничої практики коледжу Лимара Т.М., лідер – партнера косметичної компанії «Ейвон» - Юрія Сосновчика, власниці перукарських салонів Вікторії Степанюк та тренера «Sport club» м. Березне Сергія Курильчика.
   В цікавому та захоплюючому шоу взяли участь 6 красивих, розумних, та харизматичних дівчат, які змагалися за головний титул «Осіння панна - 2015».
   Місяць репетицій, три години феєрії та неймовірного свята швидко промайнули для кожної з учасниць та глядачів…

Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»

Конкурс проходив у 5 етапів:
   Перший – це знайомство з учасницями під назвою «Я своїми очима». Конкурсантки підготували фото-, відео-презентації, цікаві розповіді своєї біографії. Другий – конкурс талантів «Моє захоплення». Було на цьому етапі й художнє декламування поезії, комедійний номер, виконання пісні. Третій конкурсний епізод – це гастрономічні змагання «Смачненький десерт». Учасниці вдома підготували вишукані смаколики, цікаво представили їх та передали на дегустацію журі. Четвертий – конкурс перукарської майстерності, умовою якого було за невеликий час змайструвати оригінальну зачіску своїй помічниці. І останній етап – танцювальні змагання, глядачам було продемонстровано різноманітні танці, від вальсу до контемпу.

Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»

Між конкурсними етапами глядачів розважали учасники художньої самодіяльності коледжу: Вікторія Тихончук, Олександра Цикун, Катерина Кохтюк, Ярослав Гринь та хореографічний колектив. А такій підтримці вболівальників, яка була в залі, могли б позаздрити усі красуні світу! Деякі з них навіть влаштували конкурс плакатів, на яких красувалися імена фавориток.

Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»

Нелегкий вибір стояв перед членами журі, адже усі учасниці були чарівні, вродливі та талановиті. Проте конкурс є конкурс і без переможниці тут не обійтись.
   Отож, титул «Осіння панна - 2015» отримала студентка 3 курсу Зоя Штиба. Діадему переможниці їй одягнув директор коледжу. Одразу двох титулів - «Перша Віце-Міс» та «Міс глядацьких симпатій» - була удостоєна студентка 4 курсу Ірина Федас. До речі, саме вона стала справжньою фавориткою глядацької зали. «Другою Віце-Міс» - стала студентка 3 курсу Надія Рачок. Переможницею в номінації «Міс Елегантність» стала студентка 1 курсу Наталія Кондратович, «Міс Чарівність» - студентка 1 курсу Анна Петрук, «Міс Романтичність» – студентка 3 курсу Ольга Цикун.
Обрали «Осінню панну»Обрали «Осінню панну»

Конкурсантки отримали приємні подарунки від адміністрації коледжу та студентського профкому. Ірина Федас, Ольга Цикун та Наталія Кондратович з рук тренера «Sport club» Сергія Курильчика одержали сертифікати на безкоштовне відвідування тренажерної зали та фітнес занять.
   Словом, студентське свято вдалося і вкотре підтвердило той факт, що студенти Березнівського лісотехнічного коледжу не лише добре навчаються і оволодівають науками, вони також дуже талановиті, творчі й артистичні.