«Жнива скорботи»

Автор: ВРач від 30-11-2015, 09:10, подивилося: 850

«Жнива скорботи»

Літа 7441 від Створення світу ( літа 1933 від Різдва Христового) був в Україні великий Голод… Не було тоді ні війни, ні суші, ні потопу. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду зійшло в могилу – старих, молодих і дітей.
   Пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій 1932-1933 років в Україні 25 листопада в читальному залі коледжу була присвячено виховна година « Жнива скорботи».

У формі усного журналу бібліотекарі Мелянчук Людмила Ярополківна та Степанюк Галина Олександрівнаознайомили студентів груп ЛГ-11 та ЛГ-12 з трагічним минулим нашого народу, поглибили знання з історії України. Сторінками журналу були: «Голодомор: цифри та факти», «Листи з минулого» зі спогадами очевидців того жахливого часу, які прочитали Климець Юлія та Омельковець Юлія, прозвучали вірші Ганни Чубач, Дмитра Білоуса та інших українських поетів про те, як " з попелу забуття душі загиблих стукають в наші серця”.

«Жнива скорботи» «Жнива скорботи» «Жнива скорботи»

Вшанували пам’ять загиблих мільйонів людей хвилиною мовчання та запалили символічну поминальну свічку.

Протягом тижня студенти мали можливість переглянути книжкову виставку та фотостенд під загальною назвою «Згадаймо їх, приречених на смерть».

Завідувач бібліотеки Л.Я.Мелянчук