Серед кращих студентів області

Автор: ВРач від 4-12-2015, 14:53, подивилося: 1064

Серед кращих студентів області

76 студентів вищих навчальних закладів області отримали грошові винагороди за перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, досягнення у навчанні, спортивному та громадському житті.

Найбільше відмінників та активістів навчається у НУВГП. 23 студенти цього вишу отримали премію голови ОДА. На другому місці – студенти РДГУ – 14 премій, далі – НУ «Острозька академія»- 12 премій. Ще 23 студента, які навчаються у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації стали власниками грошових премій. Серед цих щасливчиків була й студентка III курсу спеціальності «Зелене будівництво та садово – паркове господарство» нашого коледжу, відмінниця навчання, староста групи, творча, талановита у багатьох сферах і просто щира людина – Новачок Наталія.

Серед кращих студентів області Серед кращих студентів області

Вітаємо Наталю з цією поважною відзнакою, бажаємо й далі успішно оволодівати професією, бо як зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук: «Освічена нація –цезапорука щасливого майбутнього. Завдяки розумним, наполегливим молодим людям країна стане могутньою, високоінтелектуально юєвропейською країною.»