Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін

Автор: admin від 17-12-2015, 12:46, подивилося: 1914

Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
   З 07.12 по 11.12 у Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП було проведено тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін в якому взяли активну участь викладачі комісії та студенти усіх курсів.
   В рамках тижня циклової комісії було проведено виставку стіннівок, які були підготовлені студентами під керівництвом викладачів, цікаві радіовиступи з фізики, хімії, математики. Цікавими були виховні години «Математична гра Що? Де? Коли?», «Біологічне значення хімічних елементів», «Фізика для майбутніх лісівників», які сприяли підвищенню професійних компетентностей майбутніх фахівців лісового господарства.
Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплінТиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплінТиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін
   Вперше було проведено студентську науково-практичну конференцію з математики для студентів І-ІІІ курсів на тему «Роль математики у моїй майбутній професії», Метою даного заходу була мотивація студентів різних спеціальностей до вивчення математики.
   Викладацький та студентський колективи навчального закладу вітають переможців предметних олімпіад:

Фізика:

1. Попружук Аліна (група Б-13)
2. Тихончук Вікторія (група СПГ-11)
3. Петрук Анна (група СПГ-11)

Хімія:

1. Петрук Анна (група СПГ-11)
 2. Тихончук Вікторія (група СПГ-11)

Інформатика:

1. Мельник Вадим (група ЛГ-12)
2. Драганчук Владислав (група ЛГ-12)
2. Музика Анастасія (СПГ-11)
3. Петрук Анна (СПГ-11)

Висловлюємо велику подяку викладачам та студентам, які приймали активну участь у проведенні тижня циклової комісії.

Голова комісії А. Юрченко