«Козацькому роду – нема переводу»

Автор: admin від 17-12-2015, 11:15, подивилося: 1767

«Козацькому роду – нема переводу»
   В спортивному залі коледжу пройшов щорічний спортивний вечір «Козацькому роду – нема переводу». Участь в ньому взяли студенти спеціальностей «Лісове» та «Мисливське господарство». На спортивному паркеті змагалися мужні, сильні духом юнаки, які бажали продемонструвати свою силу.
«Козацькому роду – нема переводу»«Козацькому роду – нема переводу»«Козацькому роду – нема переводу»
   Вечір складався з 9 етапів, у яких студенти мали показати різні аспекти свого фізичного розвитку: витривалість, спритність, швидкість і т.д.
   Організатором та ведучою стала викладач фізвиховання Набережна Ніна Лук’янівна.  Оцінювати і контролювати хід дійства доручили поважному журі у складі: Рачка В.П. – заступника директора з виховної роботи, Огородніка В.А. – керівника фізичного виховання та  Кравця О.М. – завідувача лісогосподарським відділенням . Глядачі того вечора могли насолодитися яскравими моментами справжньої козацької чесної боротьби.
   За результатами конкурсу перемогу здобула команда групи ЛГ-32, друге місце посіла група ЛГ- 22, почесне третє місце виборола команда ЛГ-12.