Автор: admin від 22-03-2016, 13:39, подивилося: 375

Циклова комісія соціальних дисциплін

В рамках проведення тижня циклової комісії соціальних дисциплін, здійснено комплекс  виховних заходів:

• Екскурсія до Березнівського краєзнавчого музею, ( організована Шекель О.І., ) де студенти познайомились з цікавими сторінками історії Березнівщини.
  • Екскурсія до Березнівського районного суду (організована Гоголем В.В.) Студенти з інтересом зустріли пропозицію викладача познайомитись з судовою гілкою влади. Так студентам групи ЛГ-22 вдалося побувати на слуханнях щодо вирішення цивільних справ. Учасникам сподобалось на практиці  почути судові ухвали та рішення.
  • Олімпіада з предмету «Історія України» серед студентів І-х курсів . Призерами стали:
1)Ясковець Інна
2)Рицький Віктор
3)Тихончук Вікторія.
  • В рамках відкритої виховної години приуроченої вшануванню пам’яті загиблих в ході Революція гідності, ( підготовленої викладачем Гоголем В.В.) всіма учасниками проведено хвилину мовчання.
Циклова комісія соціальних дисциплін Циклова комісія соціальних дисциплін Циклова комісія соціальних дисциплін
Циклова комісія соціальних дисциплін

Крім вищезгаданих виховних заходів щодня в ефірі радіо-коледжу лунали цікаві радіогазети на суспільно-історичну тематику, підготовлені викладачами циклової комісії.