Підсумки проведення тижня циклової комісії садово-паркових дисциплін

Автор: admin від 31-03-2016, 15:27, подивилося: 523

Підсумки проведення тижня циклової комісії садово-паркових дисциплін

Із 21 по 25 березня в БЛТК НУВГП проходив тиждень цк садово-паркових дисциплін, який розпочався виставкою стіннівок на природничу тематику і дизайнерських робіт підготовлених студентами груп СПГ-21,31 під керівництвом викладачів спецдисциплін Ковтуна С.І., Думи Л.М., Думи О.І.
Підсумки проведення тижня циклової комісії садово-паркових дисциплін Підсумки проведення тижня циклової комісії садово-паркових дисциплін
   22 березня була проведена олімпіада із предметів «Грунтознавство з основами землеробства» та «Грунтознавство» під керівництвом викладача Думи Л.М., в якій взяли участь студенти груп ЛГ-21, 22, 26 та СПГ–21.

23 березня були проведені виховні заходи, зокрема відеолекторії із залученням студентів садово-паркового і лісогосподарського відділень.
   Відеолекторій на тему «Сучасні технології в сучасному дизайні. Будівництво водойм», які використовуються на об’єктах садово-паркового будівництва, був проведений викладачем Ковтуном С.І. із залученням студентів груп СПГ-11,31.
   Під час проведення відеолекторію, викладачем Думою О.І., із використанням ТЗН на тему «Перлина Полісся», студенти пересвідчились у тому, що при використанні теоретичних знань на практиці, можна досягти не тільки хороших результатів, а й всесвітнього визнання і стати митцем своєї справи.

Викладач Дума Л.М. ознайомила студентів із флорою і фауною, яка знаходиться в заповідному фонді Херсонської області, зокрема Асканії-Новій провівши відеолекторій  для студентів груп ЛГ-21,22,26.
   24 березня студенти групи СПГ–31 під керівництвом інженерів садово-паркового господарства Островської В.А. та Трофимчук Н.А. відвідали Іванівське лісництво Державного підприємства Соснівське лісове господарство. Під час екскурсії студенти детальніше ознайомилися із структурою та діяльністю даного підприємства і  вирощуванням та доглядом за декоративними деревно-чагарниковими рослинами, які використовуються на об’єктах озеленення.

При проведенні предметної олімпіади з «Грунтознавства», в якій приймали участь по чотири студенти із лісогосподарських і садово-паркових груп, вони показали хороші теоретичні знання і зайняли такі призові місця:

І місце:
Оліфер Б.М. – гр.ЛГ-21
Токарчук М.М. – гр.ЛГ-21
ІІ місце:
Пилипчук Р.О. – гр.ЛГ-21
Трофимчук А.О. – гр. ЛГ–22
ІІІ місце:
Коваль Ю.С. – гр. ЛГ-22
Семенюк А.А. – гр. СПГГ–21

Під час проведення тижня цк усі викладачі спецдисциплін, приклали максимум зусиль для поповнення теоретичних і практичних знань та навичок студентів коледжу, а також забезпечення їхнього весняного настрою перед проведенням чергового рубіжного контролю знань студентів і заліково-екзаменаційної сесії.

Голова цк садово-паркових дисциплін  Дума Л.М.