Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін

Автор: admin від 12-04-2016, 17:04, подивилося: 529

Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін
   Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін згідно плану проводився з 28 березня по 08 квітня 2016 року. Метою проведення тижня є:
  • розвиток творчих здібностей студентів;
  • поглиблення та систематизація знань студентів при вивченні дисциплін циклу;
  • творче сприйняття навчального матеріалу;
  • підвищення інтересу до навчання при вивченні дисциплін циклу;
  • узагальнення та вдосконалення умінь і навиків студентів.
   В рамках тижня циклової комісії були поведені наступні заходи:
виставка стіннівок, радіогазети, тематичні виховні заходи з предметів циклу: «Деревинознавство і лісове товарознавство»«Лісозахист»«Лісові культури і лісомеліорація»«Недеревні ресурси лісу»«Механізація лісового господарства», відео- лекторій: «Сучасний стан лісової галузі України», брейн-рингу з предметів лісотехнічного циклу (для студентів груп ЛГ -31, 32 і 36), олімпіади з предметів: «Лісові культури і лісомеліорація»«Лісівництво»«Лісова таксація і лісовпорядкування».
Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін

Переможці олімпіади з предмета «Лісівництво»:

1-ше місце – Довгалець Ірина (група ЛГ -42) 
2-ге місце – Сосновчик Олександр (група ЛГ -41) 
3-тє місце – Ражик Геннадій (група ЛГ -46)

 

Призові місця серед груп розподілилися так:

1-ше місце – студенти групи ЛГ -42
2-ге місце – студенти групи ЛГ -41
3-тє місце - студенти групи ЛГ -46


Переможці олімпіади з предмета «Лісова таксація і лісовпорядкування»:

1-ше місце – Макарова Марія (група ЛГ -42) 
2-ге місце – Сосновчик Олександр (група ЛГ -41) 
3-тє місце – Пиптик Ярослав (група ЛГ -41)

Призові місця серед груп розподілилися так:

1-ше місце – студенти групи ЛГ -42
2-ге місце – студенти групи ЛГ -41
3-тє місце - студенти групи ЛГ -46

Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін
Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін
 

Переможці брейн-рингу з предметів лісотехнічного циклу (група ЛГ -31):

 Бруяка Максим, Крук Вадим, Шумелянко Роман, Лабунський Ігор, Макаревич Тарас, Мізюрко Геннадій 

Переможці олімпіади з предмета «Лісові культури і лісомеліорація»:

1-ше місце – Фесюк Максим (група ЛГ-32) 
2-ге місце – Лабунський Ігор (група ЛГ-31) 
3-тє місце – Василець Сергій (група ЛГ-36)

Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін Тиждень циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін
 
 
Голова циклової комісії лісівничих і лісотехнічних дисциплін  Блищик І.В.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.