За досвідом роботи – до лісотехнічного коледжу

Автор: admin від 20-05-2016, 08:53, подивилося: 531

За досвідом роботи – до лісотехнічного коледжу

Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу, бо саме вони визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. У цих умовах розвиток освіти уже не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет. Традиційна формула освітнього процесу"знання – вміння - навички" вже не спрацьовує повною мірою, тому інформаційне суспільство вимагає від людини набуття здатності та вмінь самостійно здобувати і нестандартно використовувати знання за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, осмислення, поглиблення та застосування яких стає органічною потребою кожної людини.

За досвідом роботи – до лісотехнічного коледжу За досвідом роботи – до лісотехнічного коледжу

Щоб перейняти досвід роботи педагогічного колективу у сфері інформаційних технологій, поділитися думками щодо застосовування їх у процесі підготовки майбутніх спеціалістів, днями на базі коледжу відбулося методичне обєднання викладачів математики вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненщини.

Учасники семінару познайомилися з матеріальною базою комп’ютеризації навчального процесу коледжу, а це 128 комп’ютерів і ноутбуків, 25 мультимедійних комплексів, інтерактивна дошка, 2 відеокамери, 3 цифрові фотоапарати, 56 принтерів, 10 сканерів, 5 ксероксів, 5 компютерних аудиторій, підключених до мережі Internet; оглянули навчально-методичне забезпечення з математики; відвідали дендрологічний парк загальнодержавного значення.

Викладачі, члени циклової комісії природничо-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Чухрай З.Б. і Натяжко І.М. поділилися з колегами досвідом застосування інформаційно-комунікаційних технологій навчання математики, продемонстрували можливості інтернет-ресурсів, мультимедійної наочності та педагогічних програмних засобів на відкритому занятті з теми „Розв’язування нескладних прикладних задач на знаходження найбільших і найменших значень реальних величин”.

Гості відмітили високий рівень комп’ютеризації навчального процесу коледжу, творчий підхід і майстерність наших викладачів застосовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології в процесі вивчення математики, бажання ділитися з колегами своїми напрацюваннями з методики проведення сучасних занять.

По закінченні семінару викладачі отримали для роботи електронний варіант навчального посібника Чухрай З.Б. „Вища математика: теорія, практика, застосування в професійній діяльності економіста”, диск з матеріалами програми методичного обєднання, конспекти відкритих занять з окремих тем математики.

Микола Федоров, методист коледжу